Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Zen aplinka

Ar norėtumėte padėti rasti savo vidinę ramybę? Mes turime jums naują sprendimą! Medituoti atsisukę į vieną iš šių nuostabių zen atmosferos sienų freskų. Kaip jūs tikitės pasiekti nušvitimą prieš švelnią ir dažytą sieną? Jūsų jogos klasė, draugai ir šeima padėkos už tai, kad įnešote tokio lygio ramybę į savo namus.
sveiki atvykę į zen zoną. Su tiek daug nuostabių dizainų, kuriuos galite pasirinkti, bus sugadintas pasirinkimas! Ateikite dabar apžiūrėti šią zen paveikslų kolekciją!

giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite su mūsų zen atmosferos freskomis


jei norite iš tikrųjų atsipalaiduoti, jums nereikia ieškoti daugiau nei vieno iš šių neįtikėtinų zen atmosferos tapetų. Atsipalaiduokite, žiūrėdami į gražius medžius ar kvapą gniaužiančias gėlių kompozicijas. Pradedant natūraliu dizainu ir baigiant nuostabiais yin yang raštais, mūsų atpalaiduojančioje sieninių paveikslų kolekcijoje tikrai turime ką nors visiems! Dėl mūsų nuostabiai talentingos dizaino komandos sunkaus darbo, didžiuojamės galėdami pranešti, kad mūsų atpalaiduojančių freskų katalogas vis auga! Būtinai patikrinkite dar kartą ir pažiūrėkite, ar jūsų tobulas raštas buvo įtrauktas į kolekciją!

visi mūsų zen sienų paveikslai yra pagaminti iš labai aukštos kokybės medžiagų, todėl žinote, kad laikui bėgant jie nesuplyš, neplyš ir nepasikeis. Jie taip pat neatspindi jokios klajojančios šviesos, todėl atrodys fantastiškai bet kurioje patalpoje, kurioje jūs juos įdėsite bet kuriuo paros metu! Kaip tai tobula! Mūsų zen tapetų freskas labai lengva pritaikyti - manome, kad tai gali padaryti net pradedantysis! Todėl prie visų savo sienų freskų pridedame labai lengvai vykdomą instrukcijų rinkinį. Taip pat galite nusipirkti reikiamų priedų, tokių kaip klijai, pjaustytuvai ar šepečiai iš mūsų svetainės. Taip lengva gauti nepriekaištingus rezultatus!

visi mūsų zen atmosferos freskos būna įvairių dydžių, todėl esame tikri, kad rasite tai, kas puikiai tiks! Jei ne, nesijaudink! Mūsų draugiška klientų aptarnavimo komanda yra čia, kad padėtų jums įgyvendinti svajones apie sieną. Tiesiog atsiųskite jiems el. Laišką šiandien! Tai ko tu lauki? Nusipirkite „ zen atmosferos“ tapetą dabar! Kaina yra tokia maža, kad tiesiog nepateisinama, jog šiandien jos neįtrauksite į savo krepšelį! Nesigailiu!

1-15 iš 15 fototapetai