Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje

Pritaikyti lipdukai

Mes tikime, kad mūsų unikalių ir originalių sienų lipdukų katalogas yra fantastiška, tačiau mes puikiai suprantame ir sutinkame, kad neturime visos bazės. Štai kodėl mes šiandien sukūrėme tai, kas, mūsų manymu, yra pati geriausia ir išsamiausia lipdukų pritaikymo paslauga internete! Tokiu atveju, jei turite tam tikrą dizaino idėją, kurią norėtumėte paversti pasirinktiniu lipduku, mes norėtume, kad tai padarytumėte jums! Mūsų lipdukų spausdinimas yra puikus, kad jūsų namų puošyba stulbinančiai išsiskirtų iš minios!

Nestandartiniai lipdukai

tobulas individualizuotas sienos lipdukas yra toks pat paprastas kaip 1,2,3 (4)! Pirmiausia įkelkite savo dizainą. Mūsų pačių sukurtų lipdukų tarnyba priima fotografijas, kompiuterio sukurtus dizainus ir daugumą kitų dalykų - tol, kol vaizdas yra priimtino dydžio ir kokybės bei jame nėra vandens ženklų, mes galime jį paversti jūsų paties suasmenintu tapetų lipduku! antra, pasirinkite, ar norite, kad jūsų dizainas būtų vienspalvis, ar norėtumėte, kad jame būtų kelių spalvų. Jei pateiksite dizainą ir pasirinksite vienspalvį variantą, turėsite pasirinkti spalvą, kuria norėtumėte, kad ji būtų padaryta. Tada pasirinkite, ar norite, kad vaizdas apimtų foną, tada nurodykite norimą dydį. Galiausiai nuspręskite, ar norite el. Paštu gauti paveikslėlio, kaip atrodys jūsų suasmenintas lipdukas, pavyzdį, ar ne.

atsižvelgiant į mūsų pasirinktinių vinilo lipdukų kokybę, leiskite mums padėti jums! Mūsų vinilai gaminami lygiai taip pat, kaip ir visi kiti mūsų lipdukai - tai reiškia nepriekaištingą patvarumą, 15 metų tarnavimo laiką ir naudą, kad pašalinant visiškai nepadaroma žala ar likučiai, taigi, ar turite asmeniniams poreikiams pritaikytą trumpalaikį planą vinilo lipdukai ar norite, kad artimiausiu metu tai būtų ant jūsų sienos, mūsų gaminiai yra tinkami!

nors mūsų tinklalapio paslauga yra fantastiška, mes žinome, kad daugelis žmonių norėtų pakalbėti su realiu asmeniu apie jų svajonių dizainą, ir tai puiku! Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką %year% ir mes stengsimės jums padėti kiek galėdami, paversdami jūsų dizainą visiškai unikalus pritaikytas sienos lipdukas!

Įkelkite savo projektą

Įkelkite savo projektą

ok
ok

Pasirinkite vinilo tipą

Vaizdo apkarpymas

Pasirinkite spalvą

Nurodykite matmenis

x

Apkarpymo rėmelis
Vinilo matmenys neatitinka originalių jūsų atvaizdo proporcijų.
Jei norite pasirinkti pageidaujamą fragmentą, pakoreguokite paryškintą vietą.

Reikia pagalbos?

Jei kyla abejonių dėl užsakymo vykdymo ar jūsų dizaine reikia atlikti tam tikrus pakeitimus, susisiekite su mumis. Mes patarsime jums arba atsiųsime informacijos apie bet kokius pakeitimus, jei norėsite juos atlikti.

Kreipkitės į mus!

info.lt@tenstickers.com

Svarbios pastabos

1) Atsiųskite mums kuo didesnės skiriamosios gebos originalą, pageidautina, vektorinio vaizdo laikmeną (EPS, AI, PDF, SVG ...)

2) Jei matysime, kad jūsų projektas nėra aukštos raiškos, susisieksime su jumis ir pasiūlysime alternatyvius sprendimus.

3) Jei jūsų projektas yra sudėtingas ir jam atlikti reikia papildomo darbo, kaina gali padidėti.

4) Jei pageidaujate specialių lipdukų (lentos lipdukų, spalvoto stiklo lipdukų, vinilo lakštų ...) susisiekite su mumis info.lt@tenstickers.com .

5) Jei negalite įkelti savo projekto (didelė laikmena, nepalaikomas formatas ...), atsiųskite jį mums el. paštu info.lt@tenstickers.com .

6) Konvertuokite „Word“ dokumentus (.doc) į pdf formatą.

7) Visi mūsų lipdukai yra matiniai.

8) Svarbu atsižvelgti į tai, kad apkarpytame vaizde (pašalintas fonas) ploniausias sluoksnis turėtų būti bent 4 mm.

9) Jei galutinai nuspręsite, kad nenorite įsigyti lipduko, greitai ir efektyviai grąžinsime pinigus. Tiesiog susisiekite su mumis.

10) Dydis bus apskaičiuojamas proporcingai jūsų nurodytam projektui, taigi, jei jūsų paveikslėlis yra su baltomis paraštėmis, siūlome jas pašalinti. Perkeliamą lipduką gaminsime vadovaudamiesi maksimaliais jūsų nurodyto aukščio ir pločio matmenimis, visada išlaikydami tą pačią proporciją.