Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Vonios drobių atspaudai


šie vonios drobės atspaudai bus puiki puošmena jūsų namams. Paveiksluose vaizduojama daug įvairių motyvų nuo kriauklių iki jūros iki nuostabių peizažų, nuo kurių negalėsite atitraukti akių ir dar ko nors, ko tik panorėsite. Uždėkite savo vonios drobę ir mėgaukitės dekoracija, kuria didžiuositės.

kiekvienas, kuris įeis į jūsų vonios kambarį, bus toks pavydus vonios drobės menui , kurį matys prieš juos, mūsų atsidavusios dizaino komandos įdirbio dėka tikrai yra kažkas kiekvieno skoniui ir stiliui. Jokiu būdu nerasite tobulos vonios sienų dailės drobės sau ir jūsų šeimai, todėl naršykite ir raskite tobulą, kad atnaujintumėte savo vonios dekorą!

pasitaškykite savo vonios sienų drobėmis!


nesvarbu, kur planuojate rasti šį drobės atspaudą vonios kambariams, jums visiškai nekils jokių problemų dėl jo pakabinimo, nes tai labai paprasta ir lengva padaryti. Galėsite rasti instrukcijas su savo užsakymu, taip pat mūsų svetainėje, todėl tas, kuris paskirtas jį pakabinti, tikrai nekovos. Jūsų tualeto drobė atvyks pas jus jau surinkta, todėl ji yra pasirengusi pakabinti tiesiai į viršų, sunkiausia yra pasirinkti vietą, kur ją pastatysite. Ir norint pašalinti ar pakeisti drobę, jūsų sienos nebus pažeistos. Šiuos produktus galima rinktis iš įvairių dydžių, kad būtumėte tikri, jog sugebate pasirinkti tą, kuris atspindi jūsų stilių. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl atsparūs drėgmei ir nešvarumams galima nuplauti šiek tiek drėgna šluoste.

jei bet kuriuo metu pastebėsite, kad turite kokių nors problemų, susijusių su nauju vonios kambario drobės kūriniu, mūsų neįtikėtina klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi padėti. Jie suteiks jums problemų, su kuriomis galite susidurti, sprendimus. Jiems labai rūpi jūsų klientų patirtis ir jie visada padės! Tiesiog atsiųskite jiems el. Laišką ir jie kuo greičiau susisieks su jumis!

Šiandien nusipirkite savo vonios drobės paveikslą , nes šios jūsų sienų dekoracijos suteiks šiam interjerui naujo žavesio ir naujo charakterio, kurio visada norėjote.

1-10 iš 10 paveikslai