Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo kilimėliai

Nuostabi vinilo kilimėlių kolekcija, skirta dekoruoti jūsų namą ar kompaniją gražiais piešiniais, kurie suteiks jums gyvybę jūsų visų kambarių grindims. Mūsų produktai yra išskirtiniai ir juose yra unikalių dizainų, kurių nerasite jokioje kitoje vietoje. Su jais jūs galėsite savo dekoraciją paversti dar labiau individualia ir originalia.

sukurkite fantastiškas dekoracijas, nereikės išleisti daug pinigų, kad atliktumėte daug darbų. įsigykite sau unikalią ir išskirtinę dekoraciją ir parodykite savo gerą skonį visiems aplinkiniams.

kaip aš galiu papuošti savo namus vinilo kilimėliais?

procesas yra gana paprastas. Išsirinkite jums labiausiai patinkantį iš tų, kuriuos mes galime rasti mūsų tinklalapyje, ir pateikite mums visą pristatymo informaciją, ir mes pasirūpinsime, kad jūs ją gautumėte kuo greičiau. Tiesiog padėkite savo vinilo kilimėlį ant tos grindų dalies, kurios norite, ir jūs ilgai ja mėgaujatės. Mes jums atsiųsime instrukcijas kartu su produktu.

jums nereikės nerimauti dėl dėmių ar nešvarumų, nesudėtingai juos nuvalykite drėgnu skudurėliu su vandeniu ir muilu tiek laiko, kiek jums reikės, ir grąžinsite tai, kaip jis turėtų atrodyti. Taip pat nebijokite jų naudoti savo vaikų kambaryje, nes tai yra antialerginis ir neslystantis produktas.

jei norite pritaikyti dizainą pagal savo skonį ir poreikius, turime pritaikomus vinilo kilimėlius, kuriuose galėsite nurodyti vardą, datą ar bet kurį kitą daiktą. Tokiu būdu galėsite mėgautis visiškai išskirtine puošmena, kuri jūsų namuose taps patogiau.

mes turime vinilo kilimėlius, kad dekoruotume visus jūsų namus, nuo svetainės iki virtuvės, paauglių miegamojo ar net vaikų darželio, mes turime dizainą visiems skoniams ir amžiui.

išsirinkite jums reikalingus dydžius ir tuo atveju, jei jums reikės kitokių dydžių nei tie, kuriuos siūlome, galite tiesiog susisiekti su mumis el. Paštu ir mes mielai jums padėsime. Mes taip pat galime sukurti dizainą jūsų pasirinkimu, tiesiog praneškite mums.

internetu nusipirkite vinilo kilimėlį, kuris jums labiausiai patinka, ir ilgai juo mėgaukitės. Mes turime daugybę galimų stilių, etninių, šiuolaikinių, šiaurietiškų, su modeliais ir daugybę kitų stilių, kuriuos rasite naršydami po mūsų svetainę.

Nuostabus įvairus vinilo kilimas su pavadinimu, kad individualizuotu ir nepakartojamu būdu papuoštų jauno ir paauglio kambarį!
Nuostabus įvairus vinilo kilimas su pavadinimu, kad individualizuotu ir nepakartojamu būdu papuoštų jauno ir paauglio kambarį!
Pritaikomi
27.75

1-24 iš 2090 vinilo kilimas

Norėdami sumažinti rodomų rezultatų skaičių naudokite filtrą