Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje

Suasmeninti teksto lipdukai

Fantastiška teksto pritaikymo paslauga , puikiai tinkanti kurti patiems pritaikytus teksto lipdukus! mes, prekybininkai, tikime, kad visi nusipelno galimybės sukurti savo dizainą - kiekvienas turi skirtingus jiems svarbius žodžius ar frazes, todėl mes dabar siūlome šią stulbinančią paslaugą, kad jums būtų idealus suasmenintas teksto lipdukas! Taigi, nesvarbu, ar tai būtų citata, vardas ar dar kas nors, kas gali tikti, mes tikrai tikime, kad turime tai, ko reikia, kad tave tikrai nudžiugintų! Galite pradėti projektuoti dabar, bet pirmiausia norėsite perskaityti tai:

individualizuokite savo namus pritaikytu teksto lipduku

mes, prekybos centrai, siūlome stulbinantį teksto lipdukų pasirinkimą, tačiau taip pat žinome, kad visi turi skirtingą pasirinkimą, kai kalbama apie tokius dalykus - kiekvienas turi kabučių, kurios ką nors reiškia tik jiems, ir kiekvienas turi vardus, kurie iš pradžių gali būti nepavaizduoti. Mūsų svetainėje, todėl taip svarbu sudėti stiprią tinkinimo paslaugą, su kuria visi turėtų sugebėti sukurti jiems idealų asmeninį teksto lipduką!

suasmeninto teksto lipduko kūrimo procesas yra gana paprastas, kurį naršyti turėtų būti pakankamai lengva! Viskas parodyta žemiau, tačiau leiskite mums apie tai pasikalbėti, kad tik įsitikintumėte, jog gavote sau tinkamą lipduką: pirmiausia pagalvokite apie tekstą, kurį norite paversti pritaikytu teksto lipduku. įveskite šį langelį pavadinimu „1 tekstas“ (jei norite, žemiau esančiuose laukeliuose galite įvesti daugiau teksto). Tada nuspręskite, kokio dydžio norėtumėte teksto, įrašydami savo figūras į langelius pavadinimu „matavimai“. Po to nuspręskite, ar norite, kad jūsų tekstas būtų veidrodinis, ar normalus, prieš renkantis spalvą iš mūsų plataus padėklų. Galiausiai nuspręskite, kokį šriftą norėtumėte gauti , langelyje, kuriame rodomas tekstas , pasirinkite teksto formatą ir turite sau nuostabų tinkinto teksto lipduką!

ir galiausiai, nepamirškite nepriekaištingo kokybės ženklo, kurį galime suteikti dėl savo puikaus vinilo - 15 metų eksploatavimo laikotarpio ir tokio lengvo kaip 1,2,3 naudojimo!

Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą ir sužinokite, ką reikia daryti.

Parašykite savo tekstą

Užrašykite tekstą, kurį norite matyti ant lipduko. Vienoje eilutėje gali būti ne daugiau kaip 50 spaudos ženklų. Galite pasirinkti skirtingus spausdinimo būdus ir spalvas.
Mes parengsime individualų tekstą su aukščiau paminėtomis savybėmis.

0

Matmenys (plotis x aukštis)

cm
x
cm

0

Matmenys (plotis x aukštis)

cm
x
cm

0

Matmenys (plotis x aukštis)

cm
x
cm

0

Matmenys (plotis x aukštis)

cm
x
cm

Įsivaizduokite klijuojamo paviršiaus dydį ir spalvą:

100 cm
50 cm

Paviršiaus matmenys

Jei pasirinksite paviršiaus, ant kurio klijuosite savo lipduką, matmenis, galėsite tempti tekstą ir padidinti jį arba sumažinti, ir jūsų teksto dydis bus automatiškai apskaičiuotas.

x

Sienos spalva

Užklijavus lipduką ant jūsų pasirinkto paviršiaus sienos spalva bus tik gaminio vertinimui. Jokiomis aplinkybėmis ji nebus naudojama kaip pasirinkto lipduko kontūras.

Svarbios pastabos

1) Bendra kaina yra kiekvieno atskiro teksto suma.
2) Mes parengsime individualų tekstą su aukščiau paminėtomis savybėmis.
3) Negalima išpjauti lipdukų, kurių aukštis mažesnis nei 2 cm.
4) Visi mūsų lipdukai yra matiniai.
5) Lipdukas bus pagamintas iš siluetų, be fono. Jei norite, kad fonas būtų tam tikros spalvos, praneškite mums pastabų laukelyje, užsakymo apiforminimo puslapyje.
6) Kiekvieno teksto dydis atitinka punktyrinėmis linijomis pažymėtą langelį.
7) Jei jūsų įterptame tekste yra specialių simbolių arba jis yra parašytas kalbomis, nepriklausančiomis lotyniškai abėcėlei, susisiekite su mumis, nes kai kurie spaudos ženklai yra ne visuose šriftuose.

Suasmenintos citatos

Jei pageidaujate teksto, kuriame būtų daug spaudos ženklų, pavyzdžiui, eilėraščio, dainų žodžių ar pastraipos iš knygos, susisiekite su mumis šiuo adresu: info.lt@tenstickers.com Pasakykite mums, kokios spalvos ir dydžio pageidaujate lipduko, taip pat pridėkite norimą lipduko tekstą. Pageidautina gauti PDF formatu.