Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Pasaulio žemėlapis vinilo kilimėliai

keliaukite po pasaulį su mūsų pasaulio žemėlapių viniliniais kilimais. Būti gabenamam į europą, aziją, ameriką, bet kur, už nedidelę kainą! Mes neabejojame, kad jūs dievinsite šiuos spalvingus ir nepaprastai smagius dizainus, tinkančius bet kokiam kambariui ir tikitės. Ko nemylėti?

mūsų neįtikėtinai darbščių dizainerių komandos dėka pristatome jums savo pasaulio žemėlapių vinilinių kilimėlių kolekciją. Pradedant labiau senoviškai atrodančiu žemėlapiu ir baigiant gyvūnų pasaulio žemėlapiais, mes turime ką nors mėgautis kiekvienam, o su nuostabiais pridėtais mokomaisiais papildomais žemėlapiais šie produktai yra tiesiog tobuli visiems ir visiems.

keliaukite po pasaulį su mūsų neįtikėtinomis vinilo grindimis.

dekoratyvinis prisilietimas, kurį suteikia mūsų pasaulio žemėlapio spausdinimo vinilo kilimas, suteiks tiek daug džiaugsmo jūsų gyvenimui, tiek apšvies bet kurį kambarį, privers jus susimąstyti, kaip jūs kada nors anksčiau gyvenote. Kambario šildymas, apsauga ir gylio pridėjimas yra keletas pagrindinių mūsų nuostabių pasaulio žemėlapių vinilinių kilimėlių savybių. įsigydami šį nuostabų produktą šiandien galite pasinaudoti visais šiais privalumais!

jums bus be galo malonu išgirsti, kad mūsų pasaulio žemėlapio pvc vinilinius kilimėlius labai lengva valyti, paprasčiausiai nuvalykite vandeniu ir viskas gerai. Kuprojimas taps praeities daiktu, paliekant laiko praleisti su artimaisiais. Mūsų gaminiai yra tinkami vaikams ir naminiams gyvūnėliams, taip pat hipoalergiški, leidžiantys be jokių rūpesčių rutulį rutulyje. Jei pradedate taikyti tokius gaminius, tada nesijaudinkite, instrukcijos pateikiamos kartu su mūsų pasaulio žemėlapio vinilo grindimis. Juos taip lengva pritaikyti; galėtum tai padaryti miegodamas! Nesijaudinkite dėl ašarų, raukšlių ar problemų, nes mūsų dizainas yra atsparus tokioms problemoms!

čia, „tensticker“, negalėjome to tiesiog palikti, mes mėgstame savo gaminius padaryti dar ypatingesnius! Todėl šioje kolekcijoje taip pat rasite keletą pritaikomų pasaulio žemėlapių vinilo pledų , leidžiančių jums pridėti papildomą asmeninį prisilietimą prie savo nuostabaus pasaulio žemėlapio. Norėdami pridėti tai, galite pasirinkti tikslų savo kilimėlio dydį naudodami mūsų pritaikytą matavimo įrankį, kad jūsų kilimas niekaip neatrodytų ne vietoje!

tai yra viena iš populiariausių mūsų kolekcijų, todėl nedvejokite, įdėkite į savo krepšelį neįtikėtiną pasaulio žemėlapio vinilinį kilimėlį ir sužinokite, ko jums trūko!

Netaisyklingos formos vinilo kilimas, modeliuojamas kaip pasaulio gaublio žemėlapis. Tai gali būti dekoruota namuose, biure, patalpose ir kitose vietose.
Netaisyklingos formos vinilo kilimas, modeliuojamas kaip pasaulio gaublio žemėlapis. Tai gali būti dekoruota namuose, biure, patalpose ir kitose vietose.
Nauja
32.50

1-24 iš 41 vinilo kilimas