Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Keistuolių padėkliukai

Išgalvotas siaubti visus savo draugus ir šeimos narius? Gal norite kokio nors keisto namų dekoro, koks esate! Pažvelkite į šią šaunių padėkliukų kolekciją! jie puikiai tinka papuošti stalą, kai su svečiais išgeriate gėrimų! Mūsų tiekiame kataloge yra tiek daug dizainų, kad jūs nežinote, kurį padėkliuką pirmiausia pas mus įsigysite! Mes netgi turime daugiau geek padėkliukų, kurie visą laiką buvo pridėti prie mūsų kolekcijos! Mes žinome, kad rasite savo tobulą dizainą! Ateik ir pasižvalgyk dabar!

geek su mūsų nerd padėkliukais!


nuo spalvingų žaislų kaladėlių, periodinių stalų iki mielų jaustukų, mūsų vėsioje gėrimų padėkliukų kolekcijoje yra kažkas kiekvienam keistam namų ūkiui! Mes netgi turime tokių, kuriuos galite pritaikyti mūsų vardui! Kas nenorėtų įdomaus padėkliuko su savo vardu ant holivudo žvaigždės. Mes žinome, kad norėtume! Visi jūsų draugai ir šeimos nariai dievins jūsų laukinį dekoro skonį ir norės žinoti, kaip šią linksmybę įnešti ir į savo namus! šaunūs taurių padėkliukai taip pat yra puiki dovana bet kokiam renginiui! Gimtadieniai, kalėdos, velykos... Galimybės yra begalinės! Mes neįsivaizduojame nieko, kas nenorėtų gauti vieno iš šių puikių dizainų!

nesijaudinkite, ar ant savo šaunių alaus padėkliukų nepateksite purvo ar vandens, nes tai bus iškart! Visi mūsų dizainai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės vinilo medžiagų, kurios yra labai atsparios, labai patvarios ir antialergiškos. Todėl jie puikiai tinka kiekvienai progai - nuo beprotiško alaus vakaro su berniukais iki visos nakties ekstremalių žaidimų sesijos! Jūsų baldai bus dėkingi, kad juos apsaugojote šauniais baro padėkliukais!

nesate 100% tikras dėl vieno iš mūsų dizainų? Mes esame čia, kad padėtume! Mūsų puikus klientų aptarnavimas komanda žino, viskas geek miestelyje ir yra laimingi galėdami padėti jums surasti tobulą dizainą! Jūs netgi galite pasakyti, kad jie yra didžiulis mūsų produktų vėpla! Atsiųskite jiems el. Laišką ar internetinį pranešimą dabar!

tad nelaukite ilgiau! Išsirinkite šaunų kalnelių dizainą, kuris geriausiai atspindi jus, ir pristatykite jį prie savo slenksčio dabar! Už tokią fantastišką kainą už tokį brangų produktą nebėra jokios priežasties dvejoti. Užsisakykite „ nerd“ kalnelius iš mūsų svetainės jau šiandien! Jus erzins, jei dabar nepirkite pas mus!

1-12 iš 12 padėkliukai