Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo kilimėliai paaugliams

ar tau pagaliau leidžiama papuošti savo miegamąjį? Kodėl gi ne papuošti vieną iš mūsų vinilinių kilimėlių paaugliams. Mes turime daugybę puikių dizainų, ir mes manome, kad jie padarys jūsų miegamąjį nuostabų! Jums bus sunku pasirinkti tik vieną dėl mūsų siūlomos įvairovės. Visi tavo draugai bus pavydūs.

„tenstickers“ kompanijoje norime sutalpinti visus žmones, todėl mūsų pasakiojo dizaino komanda sukūrė paauglių vinilinių kilimėlių kolekciją, specialiai skirtą mūsų nuostabiems jaunesniems klientams. Pradedant sportu ir baigiant mokymu, viską turime, jūsų miegamasis niekada nebus geresnis! Jie ilgai ir sunkiai mąstė apie tai, kas, mūsų manymu, jums patiks, ir visa tai buvo pasiūlyta šioje kolekcijoje, nereikia ieškoti kur nors kitur.

pasidaryk savo kambarį savo!

pridėjus paauglių vinilinį kilimėlį , jūsų kambarys atrodys ne tik 10 kartų vėsesnis, bet ir suteiks jūsų kambariui šilumos ir gylio, kurio nežinojote, kad jums reikia. Tai tik keletas iš daugybės mūsų vinilinių kilimų, skirtų paaugliams. šiandien galite pasinaudoti šiais privalumais įsigydami šį nuostabų produktą! Negalima praleisti šių privalumų, kuriuos viniliniai kilimėliai suteikia jūsų kambariui.

mūsų pvc vinilinius kilimėlius paaugliams labai lengva valyti, tiesiog paprasčiausiai nuvalykite vandeniu, nesudėtingi darbai! Mūsų grindys puikiai tinka jūsų kambariui, visi jūsų draugai bus tokie pavydūs. Norėdami pridėti, mūsų kilimėliai yra saugūs įvairių rūšių naminiams gyvūnėliams ir yra hipoalergiški, todėl kas turėsite, žinote, kad jie puikiai praleis laiką jūsų kambaryje. Esame tikri, kad turėsite šauniausiai atrodantį kambarį! Be abejonės!

dar geriau yra tai, kad ne tik jūs turite prieigą prie šios neįtikėtinos kolekcijos, bet ir siūlo daugybę vinilinių grindų paaugliams , kurias galite individualizuoti savo vardu, suteikdami jums tą papildomą asmeninį bruožą ir sukurdami produktą, kurio nė vienas iš jūsų draugų turėsiu. Be to, galite pasirinkti savo kilimėlio dydį, kad jis puikiai tilptų jūsų kambaryje, niekas nepatikės, kad jis nebuvo sukurtas specialiai jūsų kambariui.

ko lauki? Naršykite po šią neįtikėtiną kolekciją ir suformuokite savo kambarį paauglių vinilo kilimėliu, kad tiktų jūsų unikalus stilius!

Vinilo kilimas su tvirtu juodu fonu su žymiu spaudiniu, kuriame parodyta muzika, grojanti dainos pavadinimą, atlikėją ir veiksmo apačią
Vinilo kilimas su tvirtu juodu fonu su žymiu spaudiniu, kuriame parodyta muzika, grojanti dainos pavadinimą, atlikėją ir veiksmo apačią
Pritaikomi
29.75

1-24 iš 65 vinilo kilimas