Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Lapų tapetai

kodėl gi nepridėjus savo namuose gražios naujos lapijos su mūsų nerealiais lapų tematikos tapetais? Galėsite atnešti grožį, kurį matote lauke, į visus savo kambarius su raštais, pritaikytais kiekvienam jūsų kambariui. ši lapų tapetų kolekcija nuolat auga, todėl tikrai rasite sau tinkamus tapetus! Nepraleiskite progos, naršykite dabar.

nuo neįtikėtinų raštų iki išskirtinių tekstūrų mūsų atsidavusi dizaino komanda visa tai įtraukė į lapų sienų dangų kolekciją. Yra stilius kiekvienam, nesvarbu, ar norite papuošti vaiko kambarį, ar savo, esame tikri, kad rasite tai, kas jums patinka. Be to, šiems lapams nereikia jokios priežiūros, kad galėtumėte gauti tą gražią išvaizdą, kokia buvote, nesijaudindami dėl nykimo ar žūties.

pakvieskite išorę su šiais nuostabiais lapų sienų pakabais!

šios gražios lapų pastos jūsų sienoms suteiks naują gyvybę, kurią pajusite daugelį metų. Jie suteikia jums tam tikrą laisvę kiekvienos jūsų namo sienos apdailai. Galite papuošti bet kokiu norimu būdu, nė trupučio nesijaudindami dėl žalos ar ilgalaikių įsipareigojimų. Pasinaudokite dabartiniais stiliais ir tendencijomis naudodami šią tapetą! Turėsite madingiausius namus. Be to, stulbinantis makiažas, šie lapų rašto pakabukai taip pat suteikia naudos, pavyzdžiui, padidėjusį gylį, šilumą ir charakterio apimtį, ko dar galėtumėte paprašyti?

šią tapetą su lapų raštu galima lengvai pritaikyti ant bet kurios lygios sienos jūsų namuose, pašalinant bet kokius dabartinius trūkumus. Jie nepalieka raukšlių ar pėdsakų ir nesilups bei nepūs burbulų. Atspindys ar blizgesys taip pat neatitinka šių lapų tapetų, nes jie yra atsparūs toms problemoms! Jų ilgaamžiškumas yra neįtikėtinas ir truks neįtikėtinai ilgus laikotarpius, suteikdamas jums lankstumo keisti savo ekrano užsklandą, kai tik norite, tai dar viena nuostabi nauda, kurią gaunate pirkdami pas mus.

jei dar niekada netaikėte tapetų ir nerimaujate, neišsigąskite, nes mūsų lapų dizaino tapetai lengvai pritaikomi. Mes siunčiame instrukcijas kartu su jūsų ekrano užsklanda, taip pat mūsų svetainėje yra papildomos informacijos! Ko lauki? Įsigykite savo lapų pastos dabar, nereikia ieškoti daugiau!

Jei jums patinka rytietiški gyvūnų modeliai, šis gyvūno tapetai puikiai tinka su nuožmių tigrų modeliu tamsiai mėlyname fone.
Jei jums patinka rytietiški gyvūnų modeliai, šis gyvūno tapetai puikiai tinka su nuožmių tigrų modeliu tamsiai mėlyname fone.
18
Pristatykite savo namams gamtos įspūdį naudodami šį įspūdingą gėlių tapetų dizainą. Jį sudaro oranžiniai žiedlapiai ir rudi lapai.
Pristatykite savo namams gamtos įspūdį naudodami šį įspūdingą gėlių tapetų dizainą. Jį sudaro oranžiniai žiedlapiai ir rudi lapai.
18

1-24 iš 41 tapetai