Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Stiliaus

Formatas

Viešai

Žmonių skaičius

Kūdikis ant laivo lipdukų

jei ieškote lipdukų, kuriuos būtų galima pritvirtinti prie savo automobilio, kad kiti praneštų, kad laive turite mažylį, tai yra tobula kolekcija jums! Naršykite mūsų kūdikį ant lipdukų. Su daugybe linksmų dizaino spalvų gamų, ant laivo lipduko tikrai rasite savo tobulą kūdikį. Sauga yra prioritetas tiems, kurie automobilyje turi mažylių, šie produktai įspės kitus vairuotojus ir praneš jiems, kad jie turėtų saugiai važiuoti aplink jus.


saugumas yra pirmas. Jauskitės saugiau naudodamiesi šiais lipdukais!mūsų kolekcijoje rasite daugybę įvairių spalvų ir dydžių jūsų automobilio dizainų. Pasirinkimas yra begalinis. , mūsų pasirinkimas bus tinkamas visiems skoniams ir galėsite pasirinkti iš jūsų skoniui tinkančių dizainų. Suraskite paprastų ir klasikinių dizainų, linksmesnių ir spalvingesnių kūdikių dizainuose.

vienas iš populiariausių mūsų dizainų yra „žvaigždžių karų“ tematika kūdikiams skirtuose lipdukuose. jei jūs ar jūsų vaikai yra milžiniški „žvaigždžių karų“ franšizės gerbėjai, čia galite rasti savo tobulą dizainą. Mes turime lipdukus su užrašu „baby jedi on board“ arba „baby sith on board“. Tai tikrai privers nusišypsoti! Tai labai sužavės jūsų vaikus!

dėka mūsų nuostabios dizaino komandos, jūs taip pat galite pasidaryti savo rankas ant savo individualizuotų kūdikių lipdukų. Pavyzdžiui, galite iliustruoti savo vaiko vardą arba savo šeimos pavardę. Naršykite mūsų katalogą ir išsirinkite jums labiausiai patinkantį lipduką. Galite pasirinkti norimą spalvą ir dydį! Jei nerandate tobulai savo šeimai tinkamo dizaino, atsiųskite mums el. Laišką su tuo, ko norėtumėte, įskaitant išsamią informaciją, pavyzdžiui, paveikslėlio pavyzdį ir dydžius, o mūsų dizaino komanda pradės dirbti su jūsų lipduku!

mūsų kūdikių ant automobilių lipdukai yra pagaminti iš aukštos kokybės vinilo, kuris gali atlaikyti puikių lauko išbandymų. Todėl jums nereikės nerimauti, kad jūsų lipdukas bus sugadintas. Jei nerimaujate, kad pašalinę lipduką pažeisite automobilio paviršių, galime garantuoti, kad nebus likę jokių pažeidimų ar likučių!
be to, galite laikytis mūsų instrukcijų, pateiktų kartu su jūsų lipduku, kad galėtumėte nemokamai naudotis programa. Mes taip pat naudojame vinilą, atsparų burbuliukams, todėl pritaikant nereikia jaudintis dėl oro burbuliukų. Naršykite kolekciją dabar!

1-24 iš 27 lipdukai