Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Gėlių ir augalų viniliniai kilimėliai

ar dievinate gėles, bet gyvenate tokį įtemptą gyvenimą, kad tiesiog neturite laiko jomis laistyti, genėti ir visapusiškai rūpintis? Kodėl nepagalvojus apie vieną iš mūsų gėlių ir augalų vinilinių kilimėlių? Šie gražūs gėlių dizainai nereikalauja ne tik priežiūros, bet ir nepraranda spalvos bei žiemos, kaip tai daro visos tikros gėlės ir augalai. Taip yra dėl to, kad mūsų gėlių ir augalų raštų kilimai gaminami su aukštos kokybės ryškiomis, ypač ilgaamžėmis spalvomis.

mūsų nuostabi dizainerių komanda sukūrė daug įvairių gėlių ir augalų vinilinių kilimėlių , įvairių modelių, spalvų ir dydžių, o tai reiškia, kad tobulas bet kam ar bet kuriam kambariui yra laukiantis, kol jį įsigysite. Pridėjus mūsų pritaikytą matavimo įrankį, galėsite gauti tobulo dydžio gėlių ir augalų raštuotas vinilo grindis , atrodys, kad visada buvo ten, kad visi jūsų svečiai bijotų.

tegul jūsų kambariai pražysta

dekoratyvinis prisilietimas, kurį suteikia mūsų gėlių ir augalų marginimo vinilo kilimas, suteiks tiek daug spalvų ir šviesos bet kuriam kambariui ir paliks raminančią pojūtį, priversdamas susimąstyti, kaip jūs kada nors anksčiau gyvenote. Kambario šildymas, apsauga ir gylio suteikimas yra keletas pagrindinių mūsų kvapą gniaužiančių gėlių raštų vinilinių kilimėlių savybių. įsigydami šį nuostabų produktą, visa tai gali būti naudinga.

mūsų pvc vinilo gėlių ir augalų pledai puikiai tinka užimtam namų ūkiui dėl to, kaip paprasta juos prižiūrėti. Ne tik jūs turite juos laistyti, bet ir neprivalote jų kapoti! Vieną nuvalykite drėgnu skudurėliu ir visi surūšiuoti! Suteikdamas jums vieną darbą mažiau dėmesio. Jie taip pat yra ypač atsparūs spalvos pokyčiams ir bet kokioms problemoms, tokioms kaip ašarojimas, apsaugodami grindis nuo dėmių, įbrėžimų ar išsiliejimų. Mūsų nuostabus vinilas yra hipoalergiškas ir nekelia grėsmės naminių gyvūnėlių vaikams, leidžiantis atsipalaiduoti be jokių rūpesčių! Kaip ir visi mūsų gaminiai, šie gėlių ir augalų viniliniai kilimai yra nepaprastai kokybiški ir atsparūs, tai tikrai yra geriausias būdas pridėti tą ypatingą savo namų efektą.

kad pridėtume tai, kai kurias mūsų vinilo gėlių ir augalų grindis netgi galima pritaikyti, tad ko jūs laukiate? Padovanokite savo namams šios nuostabios kolekcijos asmeninį prisilietimą.
Nuostabus rudens lapų apvalus vinilinis kilimas yra puikus dizainas, dekoruojantis jūsų svetainę ar bet kurią jūsų namo erdvę aukštos kokybės gaminiu.
Nuostabus rudens lapų apvalus vinilinis kilimas yra puikus dizainas, dekoruojantis jūsų svetainę ar bet kurią jūsų namo erdvę aukštos kokybės gaminiu.
32.50

1-24 iš 166 vinilo kilimas