Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje

Kas mes?

„Tenstickers“ įkvėpė keleto apdailos pramonės ir elektroninės prekybos specialistų verslumo dvasia. Mūsų tikslas yra sustiprinti dekoravimo sektorių be tarpininkų – suteikti klientams galimybę tiesiogiai susisiekti su gamintojais. Jo siekiame būdami labiau prieinami klientams, o tai leidžia tiesiogiai siūlyti klientams gaminius palankesnėmis kainomis.

Mūsų talentingų dizainerių grupė nuolat kuria naujus ir madingus dizainus, kurie jūsų namams, automobiliui ir mėgstamiems objektams suteiks išskirtinę išvaizdą.

Norėdami siūlyti gaminius, atitinkančius aukštos kokybės ir tvarumo standartus, lipdukų gamybos procese naudojame naujausias pjaustymo ir spausdinimo technologijas. Mes taip pat naudojame aukščiausios kokybės vinilą.

Įmonės „Tenstickers“ kasdieninis tikslas yra patenkinti kiekvieną mūsų klientų poreikį dekoruojant ir tinkinant savo aplinką.

Kas mes?

Trys priežastys, kodėl turėtumėte pirkti mūsų lipdukus

1. Sienų lipdukus lengva klijuoti. Visose mūsų siuntose yra pridėtas pavyzdys, kurį galite pabandyti priklijuoti.

Nesirūpinkite, neatsiras jokių oro burbuliukų. Visuoses „Tenstickers“ gaminiuose mes naudojame lengvus klijus, kad jums būtų lengva klijuoti.
Jei nesijaučiate saugiai pirmą kartą klijuodami lipduką, nesijaudinkite, nes visose mūsų užsakymų siuntose yra mažas balto vinilo gabalėlis, kuriuo galite pasipraktikuoti.

2- Apkarpyti lipdukai

Pamirškite apie baltus lipdukus ir ant jų užklijuotą savo nuotrauką. „Tenstickers“ siūlo tinkamai iš visų pusių apkarpytas vinilo dekoracijas, pagyvinančias bet kokią sienų spalvą.
Juos pamatysite vaikų, paauglių, kambario lipdukų ir kituose puslapiuose.

3- Šviesos neatspindintys intensyvių spalvų sienų lipdukai.

Mes naudojame specialius blizgančius lipdukus, neatspindinčius jūsų namų šviestuvų. Mes taip pat siūlome ryškių spalvų gaminius, kurios pagyvins jūsų namus.
Peržiūrėkite mūsų lipdukų asortimentą. Mes siūlome įvairiausius lipdukus – pradedant fototapetais, lipdukais vaikų kambariams ir įvairiausiais vinilo lipdukais.

„Tenstickers“ siūlo aukštos kokybės lipdukus už mažą kainą!