Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Motinos ir dukters marškinėliai

būkite dvyniai su dukra su mūsų derančiais mama ir dukros marškinėliais. Dėvėkite šiuos mielus dizainus, kol ateis paauglystės metai, ir branginkite šias mielas akimirkas, kol jos netaps „dukart“. Tai yra ypatingiausios akimirkos, todėl nešvaistykite jų, dalinkitės jais su šiais unikaliais, derančiais mumijos ir dukros marškinėliais!

mūsų dizaino komanda stengėsi sugalvoti daugybę motinoms ir dukrai skirtų marškinėlių, kurie, jūsų manymu, jums patiks! Tiek jums, tiek jūsų dukrai patiks iliustracijos, kurias turime, pradedant spalvingomis gėlėmis, mielais gyvūnėliais, citatomis, juokingu dizainu. Pažvelkite į šiuos unikalius marškinėlius, kurių nerasite niekur kitur, nepraleiskite šios nuostabios galimybės! Visi jų draugai bus tokie pavydūs ir visiems tėvams patiks nuostabus jūsų ryšys!

pasidalink meile su gražia mama ir dukra tee!


Šie marškinėliai masiškai skiriasi, nes žinome, kad ne visi turi vienodą kūno formą, todėl dabar, kai radote tobulą raštą ir tobulą dydį, ką daugiau mylėti? Mūsų motinos ir dukros grafinių marškinėlių kokybė yra labai aukšta, todėl nesvarbu, kokius mergaitiškus dalykus jūs ruošiatės, kitą dieną juos bus lengva valyti ir lyginti, todėl jūsų mergaičių dienos neprilygs! Taip pat norėtume pridurti, kad šie mumijos ir dukros marškinėliai puikiai tinka bet kokio tipo odai, nes yra pagaminti naudojant labai švelnias ir subtilias medžiagas, kurios nedirgina odos!

dar ypatingesnis šios vis besiplečiančios motinos ir dukros marškinių marginimo kolekcijos priedas yra mūsų siūlomi pritaikomi marškinėliai, kuriuose galite pridėti abu savo vardus, todėl kartu praleistas laikas tampa dar magiškesnis. Jūs taip pat galite pasirinkti spalvą, kurios norėtumėte savo marškinėlių pagrindu iš mūsų siūlomos didžiulės kolekcijos! Nereikia jaudintis, jei abu turite skirtingas mėgstamas spalvas, nes šią funkciją galite pakeisti atskirai.

maksimaliai išnaudokite savo vaikystę su šiais motinos ir dukros marškinėliais. Pažvelkite į kolekciją dabar ir išsirinkite tą, kuri jums patinka! Mes negalėjome sugalvoti geresnio laiko įsigyti šį nuostabų pirkinį ir prisiminimus, kurių jūsų maža mergaitė niekada nepamirš!

1-15 iš 15 marškinėliai