Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Dekoratyviniai tapetai

Fantastiškas suprojektuotų tapetų pasirinkimas , idealiai tinkantis jūsų namams papuošti grandioziškai! Nė vienas namas nėra namas be tinkamai parinktų tapetų , todėl mes, prekybos centrai, tiesiog didžiuojamės dekoratyvinių tapetų pasirinkimu , kurį sukūrėme norėdami padėti jūsų namams tapti tokiais, kuriais tikrai galite didžiuotis!

tapetai jums

siūlomų dizaino asortimentas yra tikrai įspūdingas. Pradedant medžiagomis, pavyzdžiui, akmeniu ir medžiu, baigiant vaikų dizainais, turinčiais linksmus ir atpalaiduojančius raštus, tikrai turime kambarių tapetus absoliučiai visiems! šie tapetų dizainai yra tinkami kiekvienam kambariui - taigi, ar jūs norite papuošti savo virtuvę, miegamąjį, savo kambarį ar savo verslą, tada turime tapetų jums!

ir negalvok, kad mūsų gaminiai yra tinkami tik sienoms padengti - mūsų kambario tapetai gali padaryti visą kambarį fantastišką! Taigi, ar jūs einate nuo grindų iki lubų, ar nuo sienos iki sienos; nesijaudinkite, nes turime tai, ko ieškote! Kambariui tikrai reikia gyvenimo ir lengviausio; ir saugiausias būdas suteikti gyvybę tame kambaryje yra pridedant spalvą ir dizainą; abu dalykus, kuriuos mes puikiai darome čia, parduotuvėse.

mūsų dizaino tapetai yra labai lengvai pritaikomi ir yra kažkas, kas, mūsų manymu, yra prieinamas kiekvienam. Galite įsigyti klijų ir kitų priedų, kad lipdukus būtų lengviau klijuoti kaip niekad, o iškilus bet kokioms problemoms galite susisiekti ir su mumis - mes visada pasiruošę padėti! Mes taip pat pateiksime išsamias instrukcijas, kaip uždėti tapetus, kad jūsų gyvenimas būtų kuo lengvesnis!

taigi, turint omenyje visa tai, belieka paklausti: kodėl jūs vis dar skaitote? Peržiūrėkite mūsų neįtikėtinų dekoratyvinių tapetų kolekciją ir suraskite savo namams tinkamiausią ingredientą jau dabar!

1-24 iš 825 tapetai

Norėdami sumažinti rodomų rezultatų skaičių naudokite filtrą