Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo pledai gyvenamiesiems kambariams

nori suteikti savo poilsio kambariui pertvarką? Sukurkite tą išvaizdą, kurios visada norėjote, naudodami mūsų vinilinius svetainės kilimėlius! Mūsų dizainas suteiks jūsų svetainei purslų ar spalvų. Arba jei norite kažko šiek tiek minimalistiškesnio, tikrai rasite čia, taip pat šie dizainai buvo sukurti visiems, nė viena svetainė nebuvo palikta!

pradedant vaikų dizainu, baigiant gyvūnų raštais ir baigiant šiuolaikinėmis dėmėmis, dizaino komanda sukūrė stulbinančią vinilinių kilimėlių kolekciją gyvenamiesiems kambariams , kuri tiks visiems. Nereikia jaudintis dėl to, ar jūsų unikalus stilius ir skonis yra patenkinti, nes esame tikri, kad šioje įvairioje kolekcijoje rasite tai, ką įsimylėsite.

suformuokite savo poilsio kambarį šiais viniliniais kilimais gyvenamosioms patalpoms!

dekoratyviniai elementai, kuriuos suteikia mūsų gyvenamojo kambario viniliniai kilimai, suteiks tiek daug spalvų ir šviesos kiekvienam kambariui, leis jums stilingai susitvarkyti namus taip, kaip norite. šildymas, apsauga nuo bet kokių dėmių, išsiliejimų ar įbrėžimų ir kambario gylio padidinimas yra keletas pagrindinių mūsų nuostabių svetainės vinilinių kilimėlių savybių. Naršykite po šią kolekciją ir leiskite savo namams pasinaudoti visomis šiomis nuostabiomis savybėmis, kai įsigysite vieną iš šių nuostabių produktų. Jie paliks jus įdomu, kaip jūs kada nors apgynote be vieno!

mūsų pvc viniliniai svetainės kilimai yra itin lengvai pritaikomi ir yra atsparūs problemoms, todėl nebereikės spręsti jokių nepatogių problemų! Jie pavers jūsų kambarį. Taip pat nereikia jaudintis dėl netvarkos, nes mūsų dizainą labai lengva valyti! Tiesiog naudokite drėgną skudurėlį ir nebereikės to sunkiojo dulkių siurblio. šie viniliniai svetainės kilimai yra idealūs, ypač užimtuose namuose, nes juos lengva prižiūrėti! Vaikai ir augintiniai bus laimingi, nes šie puikūs produktai jiems yra saugūs, be to, jie yra hipoalergiški, todėl nerimauti reikia mažiau.

dar geriau, jūs galite individualizuoti daugelį kolekcijos gaminių su pritaikomomis svetainės vinilo grindimis. Tai leidžia prie vinilo kilimėlio pridėti bet kokį norimą tekstą ir pritaikyti dydį taip, kad jis būtų tikrai tobulas jūsų namams. Tai leis jums pailsėti kur kas unikaliau jums ir jūsų draugams, kurie jaučiasi labai pavydūs.

pažvelkite į šią nuostabią kolekciją ir raskite sau tinkamą vinilinį svetainės kilimą , nesigailėsite!

Nuostabus įvairus vinilo kilimas su pavadinimu, kad individualizuotu ir nepakartojamu būdu papuoštų jauno ir paauglio kambarį!
Nuostabus įvairus vinilo kilimas su pavadinimu, kad individualizuotu ir nepakartojamu būdu papuoštų jauno ir paauglio kambarį!
Pritaikomi
27.75
Puikus pritaikomas vinilo kilimas, skirtas papuošti namus savo stiliumi ir dizainu, kuris bus visiškai pritaikytas jums!
Puikus pritaikomas vinilo kilimas, skirtas papuošti namus savo stiliumi ir dizainu, kuris bus visiškai pritaikytas jums!
Įkelkite nuotrauką.
32.50

1-24 iš 884 vinilo kilimas

Norėdami sumažinti rodomų rezultatų skaičių naudokite filtrą