Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Vieta

Stiliaus

Formatas

Viešai

Žmonių skaičius

Vinilo plytelių lipdukai

Kodėl verta pirkti plyteles, kai galite turėti plytelių lipdukus! Ką tik įžengęs pasaulis yra gausus ir gausus, kupinas nepaprastai įvairių ir nuostabių vinilo plytelių sienų lipdukų, tik laukiantis, kol atrasite. čia rasite dizainų kiekvienai progai, skoniui ir stiliui ir esame tikri, kad turime ką nors jums! Taigi ko tu lauki? Pasinerkite ir pamatysite, ką galite rasti!

peržiūrėkite mūsų universalių plytelių katalogą!


mūsų dizainerių komanda yra vieni talentingiausių krašte ir kruopščiai bei kruopščiai dirba kiekvieną dieną, kad sukurtų geriausius plytelių lipdukus, kuriuos šiandien galima rasti internete. Ką jums tai reiškia, kad turime vis didėjantį katalogą, kuriame pilna naujausių ir geriausių modelių ir dizaino, kaip tik jums, ponia / ms kliente!
atlikite nuobodžią, dažytą sieną keliais paprastais žingsniais: pirmiausia pasirinkite savo dizainą, tada palaukite, kol jis bus pristatytas, tada pritaikykite prie sienos. Tai taip paprasta! padėkite plytelių sienų lipdukus iš eilės, kvadrato arba supjaustykite juos ir padėkite į bet kurią norimą padėtį.
jei vis dar nerandate vinilo plytelių lipduko , kurio ieškojote, pirmiausia, gerai padaryta dėl to, kad neteko taip lengvai patenkinti, kreipkitės į jus. Bet nebijokite, mes vis tiek galime suteikti jums būtent tai, ko norite. Atsimeni tą nuostabią dizainerių komandą, apie kurią pasakojau tau? Na, jie džiaugiasi sukūrę visiškai naują suasmenintą plytelių lipduko dizainą kaip tik jums! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusiųsti norimą vaizdą arba aprašyti jį mūsų projektavimo komandai, tada pasakykite mums dydį ir mes pradėsime kurti tikslius suasmenintus plytelių lipdukus, kurių visada norėjote.
jei manėte, kad šie plytelių sieniniai lipdukai gali būti trumpalaikė investicija, klydote! Mūsų aukštos kokybės, patvarūs vinilo lipdukai yra sukurti paskutiniams dešimtmečiams! Jie taip pat yra nepaprastai paprasti ir lengvai pritaikomi ant bet kokių sienų ar lygaus paviršiaus, nesijaudindami dėl raukšlių, burbuliukų ar ašarų. Be to, visus mūsų vinilo plytelių lipdukus galite lengvai nuimti, nepalikdami žymių, pažeidimų ar likučių ant jūsų mylimų sienų.
Nuostabus dekoratyvinis lipdukas, suteikiantis jūsų sienoms originalų ir unikalų vaizdą. Kaip ir visi mūsų lipdukai, ji yra lengvai pritaikoma ir ypač ilgaamžė.
Nuostabus dekoratyvinis lipdukas, suteikiantis jūsų sienoms originalų ir unikalų vaizdą. Kaip ir visi mūsų lipdukai, ji yra lengvai pritaikoma ir ypač ilgaamžė.
4

1-24 iš 198 lipdukai