Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo pledai valgomiesiems

tikrai pledai valgomajame yra katastrofos receptas. Ne su mūsų viniliniais valgomojo pledais. Išsiliejo vakarienė visame audinio kilime? Tam prireiks daug dėmių valiklio. Išsiliejo vakarienė virš valgomojo vinilo kilimėlio? Nereikia jaudintis, griebkite drėgną skudurėlį ir viską nuvalykite per kelias sekundes! Mes esame tikri, kad jums patiks mūsų pvc viniliniai valgomojo pledai , turintys tiek daug dizaino ir spalvų variantų, yra kažkas, kas tinka visiems! Mes nuolat stengiamės savo kolekcijai pridėti vis daugiau galimybių.

dizaino komanda sukūrė nuostabią nuostabių kilimėlių kolekciją, tinkančią visų rūšių valgomiesiems, pradedant mozaikos raštais ir baigiant jūra, esame įsitikinę, kad turime puikų vinilinį valgomojo kilimėlį!

vakarieniaukite prabangiai su mūsų vinilo valgomojo grindimis

pridėję valgomojo vinilinį kilimą prie savo namų, niekada neatsigręšite! Jie suteikia tiek daug šilumos ir gylio, todėl kambarys, kuriame visa šeima renkasi valgio metu, tampa dar ypatingesnė. Jie taip pat pasiūlo neįtikėtiną ilgaamžiškumą dėl aukštos kokybės, todėl jie puikiai tinka valgomojo patalpoms, tuo pačiu siūlant apsaugą nuo bet kokių išlietų išsiliejimų ar dėmių. Nepraleiskite charakterio, kurį jūsų kambariai galėtų įgyti naudodami mūsų valgomojo vinilo grindis!

mūsų pvc viniliniai kilimėliai valgomiesiems suteikia ypatingą ypatingą malonumą pusryčiams, pietums ar vakarienei! šiuos kilimėlius taip lengva uždėti, bet kas galėtų tai padaryti! Instrukcijos taip pat buvo įtrauktos tik tuo atveju, jei jų prireiks. Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas, todėl jums nereikės jaudintis dėl ašarojimo, problemų ar raukšlių! Norėdami pridėti prie privalumų sąrašo, šie produktai yra tinkami vaikams ir naminiams gyvūnėliams, taip pat yra hipoalergiški, todėl galite dalintis savo valgomojo vinilo grindimis su visa savo šeima ir draugais.

dar geriau, jūs galite padaryti savo kilimėlį jums asmenišką. Mūsų pritaikomi viniliniai valgomojo kilimėliai yra išradingas būdas padaryti jūsų valgomąjį dar ypatingesnį ir unikalesnį jums ir jūsų šeimai, pridedant bet kokį vardą! Jūs taip pat galite užpildyti norimus matmenis, kad jūsų kilimėlis būtų pritaikytas jūsų valgomojo formai!

nedelskite savo paieškos ilgiau! šiandien pridėkite savo namuose vinilinį valgomojo kilimą ir pasinaudokite visais jo teikiamais privalumais.

1-24 iš 55 vinilo kilimas