Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra lipdukas?

Tai lipnus produktas, plačiai naudojamas visų tipų paviršiams, tiek viduje, tiek išorėje, dekoruoti ir suasmeninti.

Profesionaliai pagamintus lipdukus matome užklijuotus ant iškabų, komercinių transporto priemonių, langų, tvorų, mugių stendų ir daugelyje kitų vietų.

„Tenstickers“ suteikia galimybę naudoti lipdukus kaip priemonę suasmeninti namus, biurą, automobilį ir bet kurį kitą mėgstamą daiktą.

„Tenstickers“ bendradarbiauja su įmone „APA Print & Films Technologies“, turinčia dešimtmečių patirtį gaminant aukštos kokybės vinilą visų tipų paviršiams dengti.

Garantuojame, kad visi APA „Tenstickers“ vidaus patalpose naudojami viniliniai gaminiai tarnaus visą gyvenimą, o pritaikyti lauke turės vidutinę / ilgą gyvenimo trukmę.

Kiek spalvų mes galime pasiūlyti?

Mūsų spalvų asortimente yra 51 matinė spalva (namams dekoruoti mes rekomenduojame matinę apdailą, kad ji neatspindėtų šviesos ir neakintų).

Galite peržiūrėti mūsų spalvų paletę .

Kokiu būdu gausiu užsakytą gaminį?

Jei užsisakėte vienspalvį lipduką, gausite savo gaminį, susidedantį iš trijų skirtingų elementų:

  • Baltas laminuotas lipnią dalį apsaugantis silikoninis popierius – prieš klijuojant lipduką jį reikia nuimti.
  • Jūsų užsakytos formos ir spalvos iš vinilinės plėvelės pagamintas lipdukas.
  • Apsaugomasis popierius: nuėmę popierių galėsite klijuoti vinilinį lipduką ant paviršiaus, kurį norite papuošti. Kai užklijuosite lipduką, nuimkite plėvelę.
  • Jei užsisakėte spalvotą lipduką (2 ar daugiau spalvų), gausite:

  • Baltą laminuotą silikoninį popierių, apsaugantį lipnią dalį – jį turite nuimti klijuodami lipduką.
  • Lipduką su jūsų pasirinktu atspausdintu atvaizdu arba anglies pluošto apdaila. Mūsų naudojamos APA medžiagos turi specialų lipnų sluoksnį, todėl lipdukus galima klijuoti ant didelių plotų nesusidarant oro burbuliukams.

Lipduką ir klijavimo instrukcijas gausite pakuotėje, kurią atsiųsime per pristatymo įmonę.

Ar sunku klijuoti lipdukus?

Tai galite padaryti patys, be jokių problemų. Kartu su kiekvienu užsakymu gausite atitinkamas klijavimo instrukcijas, kuriomis labai lengva vadovautis siekiant geriausių rezultatų.

Ant kokių paviršių galima klijuoti lipduką?

Lipduką galima klijuoti ant bet kokio lygaus neporėto paviršiaus, pavyzdžiui, ant dažytų sienų, stiklo, metalo, baldų, plastiko ir kt.

Jei turite klausimų apie paviršių, ant kurio norite klijuoti savo lipduką, atsiųskite mums el. laišką šiuo adresu: info.lt@tenstickers.com.

Ar galiu priklijuoti lipduką kitoje vietoje?

Ne. Užklijuotą lipduką galite nuimti, bet jo nebegalėsite perkelti į kitą vietą ar ant kito paviršiaus. Nuimtas lipdukas praranda savo sukibimo lygį, todėl niekur kitur jo priklijuoti negalėsite.

Ar galiu nuimti lipduką?

Pakelkite vieną gaminio sluoksnio galą ir lėtai traukite 180 laipsnių kampu nuo paviršiaus, ant kurio jis buvo užklijuotas. Jei, prieš nuimdami lipduką, jį šiek tiek pašildysite (fenu ar kitu džiovintuvu), jums bus daug lengviau jį pašalinti ir ant paviršiaus neliks klijų likučių.

Ar galite pagaminti lipduką su mano nusiųstu vaizdu?

Žinoma, galite. Atsiųskite mums laišką adresu info.lt@tenstickers.com ir pridėkite nuotrauką, kurią norite matyti ant lipduko bei praneškite mums, kokio formato (dydžio) norėtumėte lipduko. Mūsų gamybos komanda pavers jūsų svajonę realybe.

Per kiek laiko gausiu užsakytą gaminį?

Vidutinis laikotarpis yra viena savaitė. Apmokėdami gausite užsakymo patvirtinimo laišką elektroniniu paštu. Mes taip pat informuosime jus el. paštu tada, kai pradėsime gaminti ir kai gaminį išsiųsime.

Dažnai užduodami klausimai apie mūsų tapetus ir fototapetus.

Kokios yra tapetų techninės charakteristikos?

Tapetai yra neaustinė medžiaga, sverianti apie 170 g / m2. Ritinio plotis yra 50 cm.

Jei užsisakyčiau mažesnio dydžio fototapetą, ar gaučiau visą motyvą, ar tik jo dalį?

Jei klientas užsisakytų mažesnio formato lipduką, jis gautų visą motyvą su proporcingai sumažintu atvaizdu.

Ar galima valyti tapetus?

Mūsų tapetai ir fototapetai yra pagaminti iš vandeniui atsparios medžiagos, todėl juos galima švelniai valyti drėgna šluoste.

Kaip klijuoti sienų fototapetus?

Kartu su pirmąja juostele pridedame instrukcijas. Popierių turėsite iškirpti pagal pažymėtas linijas. Neaustinių medžiagų tapetų klijus reikia praskiesti vandeniu ir tepti tiesiai ant sienų. Paviršius turi būti švarus, sausas ir lygus. Išsamesnių nurodymų rasite mūsų puslapyje „Taikymo instrukcijos“.

Ar kaina nurodyta už m2, ar už visą dydį?

Nurodoma viso gaminio kaina.

Kuris matmuo nurodo plotį, o kuris – aukštį?

Pirmasis matmuo yra plotis; antrasis nurodo aukštį.

Kokie kiekvienos juostos matmenys?

Tapetai susideda iš kelių juostų. Kiekviena juosta yra apie 50 cm pločio, o aukštis priklauso nuo bendro dydžio. Pavyzdžiui, jei pasirinksite 400x280 cm dydžio tapetus, gausite 8 50x280 cm juostas.