Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Formatas

Spalva

Vieta

Kalėdiniai placemats

Ar norėtumėte, kad originali padėkliukų kolekcija nustebintų jūsų draugus ir šeimą šį šventinį sezoną? Na neieškok toliau! Mūsų kalėdinės padėkliukai yra tai, ko jums reikia! šios padėkliukai yra puikus jūsų kalėdinio pietų stalo priedas ir pavydės visi jūsų draugai ir šeima! Jie tikrai padės visiems pakilti į tą nuostabią šventinę nuotaiką! Dabar nematote savo idealaus dizaino? Nesijaudink! Mūsų kalėdinių stalo kilimėlių kolekcija vis auga, todėl netrukus tikrai rasite savo tobulą dizainą! Ateik ir naršyk dabar!

ateik ir pavalgyk mūsų nuostabių kalėdinių padėkliukų.

pradedant sniego senių kaladėlėmis ir šiaurės elniais, baigiant kalėdinėmis estetinėmis spalvomis, mes tikrai turime viską savo kalėdinio stalo kilimėlių kolekcijoje. Mes netgi turime gražių snaigių padėklų , kuriuos galite nusipirkti! Jūsų stalas atrodys nuostabiai ir išsiskirs! Jūsų draugai ir šeima bus taip nustebinti dėl nuostabaus jūsų dekoro originalumo. Jie taip pat norės kalėdinio stalo padėklo! Tiesiog ateikite ir pasižiūrėkite į mūsų katalogą. Mes esame tikri, kad rasite tai, kas jums labai patinka!

padaryti betvarke? Ne problema! Jums nereikės jaudintis, jei jūsų svečiai purvins jūsų kalėdines kaladėles, nes jas puikiai galima plauti! Po valgio juos galite tiesiog nuvalyti, todėl jie puikiai tiks vaikams! Net nesvarbu, ar ant jų užpilsi truputį kalėdinio vyno! raudonos kalėdinės padėkliukai taip pat yra pagaminti iš aukštos kokybės vinilo, todėl yra labai atsparūs ir tinka bet kuriam asmeniui, nes yra antialergiški. Mes pažadame, kad jie tarnaus jums daugelį metų, kad galėtumėte juos naudoti po kalėdų po kalėdų!

norite atsakyti į kai kuriuos klausimus? Nesate tikri dėl plastikinės kalėdinės padėkliuko? Mes esame čia, kad padėtume! Atsiųskite mums pranešimą el. Paštu arba mūsų svetainėje ir mes susisieksime tiesiai su jumis! Nė vienas klausimas nėra kvailas, klausk ko nors mūsų! Mes tikrai norime, kad jūsų kalėdinės padėties svajonės išsipildytų! Norime, kad jūsų kalėdos būtų kuo puikiausios!

mūsų kalėdiniai stalo kilimėliai yra idealus jūsų stalo priedas. Ar tai būtų sau, ar dovana, kodėl gi jų nepirkus šiais metais? Mes žinome, kad nesigailėsite! Visi, kurie juos gaus, tikrai juos mylės! Mes tikrai džiaugtumėmės, jei tokią gautume! Užsisakykite kalėdų stalo kilimėlį jau šiandien! Mes žinome, kad nesigailėsite!

1-24 iš 25 stalo padekliukai