Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vinilo kilimėlis studijoms

sunkiai darbe ar beveik nedirbi? Kam rūpi, kai savo namų biure turite nuostabų vinilinį darbo kilimėlį! Tai puikiai papildys jūsų studiją ir pridės nuostabios atmosferos darbui! Mūsų viniliniai kilimėliai, skirti studijoms, yra įvairių dizainų, o tai reiškia, kad yra dizainas visiems. Taigi, pažvelkite ir palikite visiems pavydžius, surasdami sau tinkamą!

nuo raminančių raštų iki gražių gyvūnų atspaudų, dizaino komanda sukūrė šią kolekciją atsižvelgdama į jus. Šie nuostabūs viniliniai kilimėliai studijoms pavers jūsų biuro patalpas, suteiks jai nusipelno charakterio ir padarys darbą ar studijas šiek tiek ištvermingesnes. Negalėsite padėti, bet pradėsite mylėti eidami ir dirbdami savo biure, jie iš tikrųjų yra tokie puikūs!

patobulinkite savo biurą naudodamiesi vinilo darbo grindimis

nesvarbu, ar sunkiai dirbate, ar ne, kilimėlis nuotaikai pakelti yra puiki idėja. Dekoratyvinis priedas, kurį suteiks mūsų vinilo darbo kilimas , yra jūsų biuras, nes jis prideda daugybę šviesos ir spalvų bet kurioje patalpoje ir palieka ramesnį džiaugsmo pojūtį, todėl sunki darbo diena ar mokymasis yra daug labiau pakeliamas. Atšilimas, gilumo suteikimas ir bet kokių grindų apsauga nuo išsiliejimo dėmių ar įbrėžimų yra tik keletas pagrindinių mūsų gražių vinilinių kilimėlių, skirtų studijoms. įsigydami šį nuostabų produktą šiandien galite pasinaudoti visais šiais privalumais.

mūsų pvc viniliniai kilimėliai yra labai lengvai pritaikomi ir yra atsparūs problemoms, todėl nebereikia spręsti jokių nepatogių problemų! Mes esame tikri, kad jūs nuolat norėsite būti darbe savo darbo kambaryje vien dėl savo nuostabaus, gražaus vinilo kilimo. Norint išvalyti šiuos kilimėlius, tereikia drėgnos šluostės, nebereikia išnešti kanopos. Tai palieka daugiau brangaus laiko praleisti su savo artimaisiais arba sau po sunkios darbo dienos. Nesvarbu, kas yra jūsų biure, būkite tikri, kad jie yra saugūs, nes mūsų tyrimui skirti viniliniai pledai yra atsparūs vaikams ir naminiams gyvūnėliams, taip pat yra hipoalergiški, o tai reiškia, kad galite pakviesti visus, kai jums reikia pelnytos pertraukos!

nedvejokite, dabar yra puiki proga įsigyti puikų vinilinį darbo kilimą, kad pridėtumėte, jog papildomas prisilietimas jūsų biure turi tapti geriausia įmanoma darbo aplinka. Naršykite po šią neįtikėtiną kolekciją ir atnaujinkite savo kambarį tinkamiausiu kilimu.

1-24 iš 130 vinilo kilimas