Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Medžių tapetai

kodėl nepakviesti lauke? Na, mes tai padarėme daug lengviau, nei jūs manote, naudodami nuostabių medžių tapetų kolekciją. Naudodami šiuos dizainus, pridėkite savo namams žalumos! Geriausia tai, kad šių medžių nereikia prižiūrėti, jų nereikia laistyti, ravėti! Mūsų medžio raštų tapetai įneš gaivaus oro gurkšnio į bet kurį kambarį!

šioje palmių medžių sienų dangų kolekcijoje rasite nuo palmių iki rudeniškų medžių. Mūsų dizaino komanda dirbo pirštais iki kaulo, kad sugalvotų šiuos nuostabius dizainus, atspindinčius daugybę skirtingų stilių, įsitikindami, kad yra tinkamiausias jums! Taigi, kodėl gi neperžiūrėjus šios kolekcijos, niekaip nerasite kažko savo gatvėje.

puošnūs dizainai mūsų vis augančioje kolekcijoje.

kai tik bus pritaikyti, šie neįtikėtini medžių sienų klijavimo darbai jums įrodys, kokia puiki investicija. Laisvė papuošti sienas taip, kaip jums patinka, be jokio nuolatinio įsipareigojimo, yra jūsų, leidžianti jums pasinaudoti dabartiniais stiliais ir tendencijomis, kurių paprastai negalėtumėte! Jūsų svečiai bus tokie pavydūs, kad jūs turite daugiausia tendencijų dekoro. Visi tavęs pavydės! šie medžių pakabukai suteikia ne tik tą nuostabią naują išvaizdą, kurios ieškojote, bet ir suteikia papildomų privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma, sukuriantys natūralią jaukią aplinką, kurios jau laukėte!

mūsų medžio tematikos tapetai yra lengvai pritaikomi, o jūsų užsakyme pateikiamos patogios instrukcijos, taip pat mūsų svetainėje pateikiami patarimai dėl rekomenduojamų įrankių ir patarimai prieš, per ir po taikymo bei paveikslėlių instrukcijos. Medžiaga yra ypač patvari ir atspari tokioms problemoms kaip plyšimai, raukšlės ir burbuliukai, suteikianti galimybę pakeisti natūralaus medžio tapetų apkrovą, kad ji išliktų tokia pati daugelį metų. Taip pat nereikia jaudintis dėl blizgesio ar atspindėjimo nuo klajojančios šviesos, nes šie gaminiai yra atsparūs, todėl tinka bet kokiems namams.

nutraukite savo paiešką ir pasėkite vilties sėklą savo namų dekoro ateičiai ir įsigykite savo medžio raštuotus tapetus jau šiandien! Naršykite šią kolekciją ir pajusite, kokį naudą jūsų namams suteiks natūralus prisilietimas.

1-13 iš 13 tapetai