Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Plytelių efekto vinilo kilimėliai

ši nuostabi ir nuolat auganti plytelių efekto vinilo kilimėlių kolekcija patenkins jūsų plytelių poreikius. Nuo nuostabių viduržemio jūros ir maurų dizaino iki spalvingų spalvingų gėlių vonios plytelių, jūsų gatvėje tikrai bus kažkas. Dabar nereikia išleisti visų pinigų plytelių samdymui, tiesiog paprasčiausiai priklijuokite gaminius ant grindų ir viskas! Dėl tokios įvairovės šioje kolekcijoje yra plytelėmis išklotos vinilinės grindys kiekvienam kambariui nuo virtuvės iki vonios kambario ir svetainės, todėl nėra jokio preteksto palikti savo grindis pliką!

mūsų dizaineriai čia, dešimtukuose, dirbo nepaprastai sunkiai, kad pristatytų jums šią nuostabią kolekciją, pilną įvairių stilių, kurioms neįmanoma atsispirti! Atnaujinkite savo namus šiais itin ieškomais plytelėmis margintais vinilo kilimėliais , nenorite praleisti!

plytelių efekto vinilo pledai , kad jūsų namuose būtų kažkas ypatingo

Šios neįtikėtinos plytelių efekto vinilinės kiliminės dangos yra ne tik labai geros, palyginti su tikrosiomis plytelėmis, bet ir ilgus metus dėl savo ilgaamžiškumo. Jų siūlomas universalumas nėra niekuo dėtas, nes jie tikrai gali būti įstrigę bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje su tokiomis mažomis pastangomis. Jei ieškote šio aukščiausios klasės išvaizdos iš realistiško biudžeto, tuomet nereikia ieškoti daugiau!

autentiški plytelių efekto viniliniai kilimėliai ne tik siūlo tokį nuostabų dekoratyvinį atspalvį, bet ir yra labai apsaugantys, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi, todėl puikiai tinka užimtam namų ūkiui. Mūsų kilimėlius yra labai paprasta valyti, užtektų drėgnos šluostės ir daug pigiau nei realus pasiūlymas, tačiau suteikiant vienodą išvaizdą ir jausmą, visi bus pavydūs! Jie taip pat yra atsparūs vaikams ir naminiams gyvūnėliams, taip pat yra hipoalergiški, o tai reiškia, kad jūs galite gyventi stilingai, nesijaudindami dėl savo artimųjų saugumo.

be to, prie šios jau stulbinančios kolekcijos mes taip pat siūlome pritaikyti kai kuriuos iš šių produktų, kad jie būtų dar labiau pritaikyti jums ir jūsų namams! pritaikomo efekto plytelių kilimėliai leidžia jums nurodyti savo gaminį ir pasirinkti dydį, kad jis būtų tobulas ir atrodytų taip, kaip visada priklausė.

norėsite, kad mus surastumėte greičiau. įsigykite plytelių efekto pvc vinilo pledus šiandien, mes tiesiog žinome, kad įsimylėsite savo naujai dekoruotus kambarius ir namus!
Kiekvienas, kuriam patinka barcelona, dabar savo namuose gali turėti nedidelį gabalėlį jo - barcelonos vinilo kilimo, kad papuoštų bet kurį kambarį!
Kiekvienas, kuriam patinka barcelona, dabar savo namuose gali turėti nedidelį gabalėlį jo - barcelonos vinilo kilimo, kad papuoštų bet kurį kambarį!
Pritaikomi
29.75

1-24 iš 150 vinilo kilimas