Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Vyniniai kilimėliai virtuvei

kilimėliai virtuvėje? Tikrai tai nelaimė, laukianti įvykio. Ne su mūsų viniliniais virtuvės pledais. Išsiliejo vakarienė visame audinio kilime? Išeik iš dėmių valiklio. Išsiliejo vakarienė virš virtuvės vinilo kilimėlio? Jokių problemų, tiesiog nuvalykite ją vandeniu ir kempine! Dėl mūsų vinilo jūsų kambariai atrodys neįtikėtinai ir juos bus taip lengva prižiūrėti. žinome, kad jums bus įdomu, kodėl anksčiau niekada negalvojote apie pvc vinilinius kilimėlius virtuvėms.

dizainerių komanda, įsikūrusi dešimtuke, nori, kad galėtumėte pasinaudoti mūsų nuostabiais gaminiais bet kuriame jūsų namų kambaryje. Tai sukurs vinilines grindis virtuvėms. ši kolekcija leidžia jums pasinaudoti mūsų nuostabiu dizainu ir raštais net jūsų virtuvėje!

pridėti šiek tiek prieskonių į savo virtuvę

bet kurioje patalpoje teikiami pledų pranašumai yra per dideli, kad jūsų virtuvė nepraleistų! Pridėję bet kurį nuostabų kilimą, įskaitant virtuvėms skirtas vinilo grindis , pastebėsite daugiau šilumos ir šviesos savo namuose. Suteikti jums tobulą asmeninį bruožą ir jaukesnę aplinką. Šios neįtikėtinos savybės, kurias suteikia šios grindys, yra skaistinimas, apsauga nuo išsiliejimo dėmių ir įbrėžimų bei jūsų kambariui tiek daug charakterio, kad visi jūsų draugai ir šeima bus pavydūs.

šie vinilo pledai virtuvėms garantuoja nepriekaištingą bet kurio jūsų namo kambario apdailą! Juos lengva valyti; juos paprasčiausiai reikia nuvalyti šlapia šluoste! Nebereikia kapstytis! Paliekant jums daugiau laiko praleisti su šeima! šie pledai taip pat yra tinkami vaikams ir naminiams gyvūnėliams, taip pat yra hipoalergiški, leidžiantys mintims pailsėti žinant, kad visi jūsų artimieji yra saugūs.

mūsų pvc vinilinius virtuvinius kilimus labai lengva dengti ir jie yra atsparūs problemoms! Jie pakels jūsų virtuvės išvaizdą be rūpesčių ir be vargo. Niekur kitur nerasite geresnės vertės produktų. Mes taip pat naudojame aukštos kokybės medžiagas, todėl jums nereikės jaudintis dėl ašarojimo, problemų ar raukšlių!

dar geriau! Galite individualizuoti susitikimą su mūsų pritaikomu virtuvės viniliniu kilimėliu, kad ši sritis būtų unikali ir asmeniška, taip pat galite pasirinkti tikslų dydį, kad kilimėlis puikiai atitiktų jūsų virtuvę.

naršykite ir raskite savo puikų vinilinį kilimą virtuvėms! Mes įsimylėję ir žinome, kad ir jūs taip būsite.

1-24 iš 291 vinilo kilimas

Norėdami sumažinti rodomų rezultatų skaičių naudokite filtrą