Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

žalios sienos freskos

žalia yra gyvenimo, gamtos, puikaus lauko spalva. Jei norite įnešti lauke į lauką ar pridėti savo sienoms gyvumo, atlikite tai su mūsų žaliais sienų freskomis. Jie tikrai atneš į jūsų namus unikalų personažą, kurio anksčiau nebuvo! Mes turime tiek daug nuostabių žalių sienų piešinių, iš kurių galite rinktis, jūs įsimylėsite kiekvieną iš jų! Norėsite juos visus nusipirkti ir padengti kiekviena savo namų erdvę! Ir visa tai papildysime, kad mūsų dizaineriai visą laiką pridėjo naujų dizainų! Kaip nuostabu tai! Pažvelk dabar!

parsivežk kokią nors gamtą namo su mūsų freskų žalia kolekcija

žaliųjų tapetų kataloge turime fantastišką dizainą su lapais, augalais, juostelėmis, raštais ir dar daugiau! Mes netgi turime žalių monstrų sienų freskų vaikams! Jūsų sienos atrodys visiškai išskirtinės su mūsų žaliomis nuotraukų freskomis. žalia spalva simbolizuoja gyvybę, saugumą ir energiją. Tai tikrai dalykai, kuriuos norėtumėte įtraukti į savo namų atmosferą! Visi jūsų svečiai bus tokie pavydūs! Norės nusipirkti ir vieną! Kodėl gi dabar nenusileidus ir nepažiūrėjus į šią plačią šviesiai žalių freskų kolekciją.

šviesiai žalias sienines freskas lengva pritaikyti prie savo sienų. Jie pateikiami su labai paprastu vadovautis instrukcijomis, todėl juos turėsite per trumpą laiką! Galite net nusipirkti tapetų klijų ir pjaustyklių iš mūsų svetainės, kad sutaupytumėte kelionę į savitarnos parduotuvę. Kaip nuostabu tai! Mes atsispausdiname visus tamsiai žalius freskų vaizdus aukštos raiškos formatu, kad jūsų freskos būtų visiškai aiškios! Naudojama kokybė yra fantastiška ir truks daugelį metų! Ne tik tai, bet ir medžiaga yra padengta nuostabiu matiniu paviršiumi, todėl jūsų namuose neatspindės jokios klaidžios šviesos. Jūsų tamsiai žalia sieninė tapyba atrodys neįtikėtinai!

visi mūsų žali sieniniai paveiksliukai yra įvairių dydžių, todėl tikrai rasite tai, ko reikia jūsų erdvei. Tai ko tu lauki? Nusipirk šį nuostabų žalią freską dabar! Paprasčiausiai nėra logiškos priežasties, kodėl jos neturėtų būti jūsų krepšelyje. Tai puiki kaina ir ypač aukšta kokybė! Užsisakykite vieną iš mūsų šiandien!

1-24 iš 27 fototapetai