Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Vieta

Stiliaus

Viešai

Žmonių skaičius

Prietaisų lipdukai

norite suteikti savo virtuvei naują vaizdą? Tu radai tinkamą vietą! Mūsų nuostabioje buitinių prietaisų lipdukų kolekcijoje yra daug originalių lipnių dekoracijų šaldytuvams, indaplovėms, skalbimo mašinoms, kavos virimo aparatams ir kitai namų elektroninei įrangai.
ar tai tik aš, ar prietaisai yra nuobodūs ir nuobodūs? Gerai, kad lengvai galima pakeisti su mūsų prietaisų lipdukai. Sukurkite stulbinančią virtuvę, dekoruodami mažiausias savo namų dalis, naudodami mūsų lipdukus. įvairių dizaino variantų, elegantiškų gėlių piešinių, skirtingų faktūrų ir juokingų veidų. Visi jie suteikia ryškių spalvų, kurios niekada nepraras tono dėl aukštos mūsų gaminių kokybės!


nebereikia nuobodžių prietaisų naudojant šiuos linksmus dizainus!


mūsų kolekcijoje yra įvairių motyvų ir dizainų serija, kurią mūsų dizaineriai nuolat atnaujina. Tiek daug linksmų idėjų, kuriomis galite papuošti, naudokite mūsų prietaisų lipdukus savo virtuvėje ir ji niekada nebus tokia pati! Jei turite ką nors mintyje, bet nerandate kažko panašaus mūsų svetainėje, mes galime pagaminti pagal užsakymą savo ir jūsų prietaisų specialų lipduką. Atsiųskite mums el. Laišką su tuo, ko ieškote, ir mūsų projektavimo komanda mielai pagamins jūsų asmeniniams poreikiams pritaikytą prietaisą.

iš mūsų namų apyvokos prietaisų lipdukų kolekcijos galėsite rasti daugybę savo indaplovės dizainų, nes jie visada atrodo nuobodūs ir bespalviai. Kaip medienos efektas? Na, o ne mokėdami dideles pinigų sumas, kad ant savo indaplovės įmontuotumėte kokį nors specialų spintelę, dabar galite tiesiog užklijuoti lipduką. Pridėkite originalumo savo virtuvėje šiandien, tai negalėjo būti paprasčiau.


mes taip pat turime daugybę skalbimo mašinų lipdukų, kuriuos galite pasirinkti. Tiesiog pasirinkite savo skalbimo mašinos dydį ir galėsite greitai ir lengvai pritaikyti. Padarykite skalbimo mašiną išsiskiriančią šiais nuostabiais, originaliais dizainais.

mūsų produktai yra labai greitai ir paprastai pritaikomi, ir tai yra nebrangus būdas papuošti ir paversti jūsų namus ir jūsų virtuvę! Galite sekti mūsų taikymo instrukcijas žingsnis po žingsnio, kad nekiltų sunkumų dėl paraiškos teikimo proceso. Mūsų vinilis yra atsparus burbulams, kad neliktų oro burbuliukų ar raukšlių.

mūsų naudojamos medžiagos yra aukštos ir patikrintos kokybės, atspausdintos su aiškiais vaizdais ir ryškiomis spalvomis, turinčiomis matinį efektą, kad šviesa jose neatsispindėtų! Juos galima tepti ant lygaus, lygaus ir neporuoto paviršiaus.
Lipdukai - originalus vandens tekstūros vaizdas, idealus jūsų indaplovės dekoravimui. * dėl pasirinktinių dydžių susisiekite su mumis %year%.
Lipdukai - originalus vandens tekstūros vaizdas, idealus jūsų indaplovės dekoravimui. * dėl pasirinktinių dydžių susisiekite su mumis %year%.
5.25
Indaplovių lipdukai - unikalus dizainas, kai jūs galite supainioti kitus dekoruodami savo indaplovę kitos indaplovės atvaizdu!
Indaplovių lipdukai - unikalus dizainas, kai jūs galite supainioti kitus dekoruodami savo indaplovę kitos indaplovės atvaizdu!
3.25

1-24 iš 34 lipdukai