Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Stiliaus

Žmonių skaičius

Amerikos futbolo sienos lipdukai

Tai futbolo lipdukų kolekcija, sukurta visų amerikos futbolo gerbėjų. Ar esate šios sporto šakos gerbėjas? Ar turite visus amerikietiško futbolo megztinius ir prekes, apie kurias galite galvoti? Pagalvok dar kartą, nes čia rasite milžinišką lipdukų kolekciją su daugybe dizainų, tokių kaip futbolo šalmai, „nfl“ žaidėjų citatos ir amerikietiško futbolininko siluetai. Visi jie buvo sukurti ir įkvėpti šio puikaus amerikietiško sporto žaidimo. Kolekcijoje yra sienų lipdukai, šalmo lipdukai, automobilių lipdukai ir dar daugiau!

nepriklausomai nuo jų dydžio, visus mūsų lipdukus lengva įdiegti, o kiekviename užsakyme yra taikymo instrukcijos. Jie pagaminti iš aukštos kokybės vinilo, kurio eksploatavimo laikas yra 15 metų ir, pašalinus jį, ant jo paviršiaus neliks likučių ar žalos!

kad ir kokia būtų jūsų komanda, esame tikri, kad turime ką nors jums! amerikietiškas futbolas yra viena mėgstamiausių sporto šakų pasaulyje, todėl mūsų futbolo tematikos lipdukai neapsiriboja vien sienomis! Galite klijuoti mūsų lipdukus ant bet kokio lygaus paviršiaus. Tai gali būti ant jūsų automobilio, dviračio, lauko... Priklijuokite jį visur, kur norite!

ir jei nerandate lipdukų, kur ieškote, nėra problemų, mes galime padėti! Mes visada esame atviri naujoms idėjoms ir norėtume, kad jūs taptumėte tobulai pritaikomu amerikietiško futbolo lipduku. tiesiog parašykite mums el. Paštu info@tenstickers. Co. Uk ir mes mielai pateiksime bet kokius dizaino prašymus, kad gautumėte savo tobulo vinilo amerikietiško futbolo lipduką!

taigi įsigykite vieną iš mūsų amerikietiško futbolo lipdukų , priklijuokite jį savo kambaryje ir pasijunkite laimingesnėje vietoje, kuri atspindi, kas jūs esate ir ką mylite!

1-19 iš 19 lipdukai