Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Vieta

Stiliaus

Žmonių skaičius

Aukščio lentelės sienų lipdukai

Augant jūsų mažiesiems, visada smagu parodyti jų augimą. Dabar jūs galite tai padaryti dekoruodami savo namus tuo pačiu metu su mūsų nepaprasta aukščio lentelių kolekcija. Mūsų katalogas nuolat plečiamas, kiekvieną dieną pasirodant vis naujiems dizainams, pradedant piratų laivais ir baigiant mielomis animacinėmis katėmis, ten bus kažkas, kas tiktų jūsų vaikų skoniui.

jie taip greitai auga


dabar jūs galite niekuomet nematytu tikslumu nubrėžti nenutrūkstamą laiko praleidimą, dekoruodami savo vaikų kambarius šiomis gražiomis vaikų augimo lentelėmis, pateiktomis įvairiausiame dizaine. Dėka mūsų nedrąsiai talentingos projektavimo komandos darbo mes nuolat kuriame naujas katalogų sienų augimo diagramas , kurios neabejotinai turi kažką kiekvienam.

ir jei jūs, pasižvalgę po platų vaikų ūgio lentelių katalogą, nerastumėte būtent to, ko ieškojote, nereikėtų nervintis, mes esame čia už jus! Mes didžiuojamės, kad šiuo metu esame vieni geriausių individualizuotų ūgio lentelių tiekėjų internete! Mūsų procesas yra neįtikėtinai paprastas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik įkelti savo atvaizdus arba aprašyti mums savo idėją, papasakoti mums išmatavimus ir netrukus būsite didžiuotis savo asmeninių vaikų ūgio lentelės savininku!

jei turėtumėte abejonių dėl mūsų gaminių kokybės, leiskite mums juos išsklaidyti dabar. Visi mūsų lipdukai yra pagaminti iš aukštos kokybės vinilo medžiagos, kuri yra patvari ir ilgaamžė. Be to, jums bus malonu žinoti, kad kiekviena mūsų parduodama berniukų ir mergaičių aukščio lentelė yra ypač lengvai pritaikoma prie jūsų sienų, burbuliukams, raukšlėms ir be įbrėžimų. Taip pat pastebėsite, kad juos labai lengva pašalinti, kai juos apaugins jūsų mažyčiai, nepalikdami žymių ar likučių.

taigi ko jūs laukiate, eikite pasižvalgyti ir pradėkite matuoti šiandien!


1-24 iš 125 lipdukai