Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Vieta

Stiliaus

Viešai

Žmonių skaičius

Mokslo sienos lipdukai

Nuostabių mokslo temų lipdukų kolekcija. Sienų lipdukai ir lipdukai, susiję su mokslo pasauliu. Idealūs lipdukai mokyklos klasėje arba idealūs vaikų miegamiesiems, jei jie yra mažieji mokslininkai! lipdukai su įvairiais įdomiais ir edukaciniais piešiniais bei raštais. Ar jums patinka eksperimentuoti su savo namų dekoravimu? Jei taip, tikrai rasite šiame skyriuje, kas jums patiks, nesvarbu, ar tai būtų garsaus mokslininko iliustracija, ar įspūdingas periodinės lentelės dizainas! Papuoškite savo sienas ar net savo elektroninius prietaisus šiais lipdukais, kurie yra specialiai sukurti ir įvairių dydžių, kad tilptų į jūsų reikiamą erdvę.

o (deguonis) mg (magnis) bus jūsų reakcija pamačius mūsų lipdukus.


mūsų mokomojo dekoratyvinio vinilo kolekcija leidžia mokytis smagiai. Jūsų mažieji mokslininkai kiekvieną dieną sužinos kažką naujo. Yra daugybė edukacinių lipdukų , kurie nustebins visus jūsų svečius ir pavers jūsų kambarius. Jūsų vaikai dievins mūsų linksmus, spalvingus dizainus

su daugybe įvairių dalykų, tokių kaip saulės sistemos lipdukai , periodinių lentelių lipdukai , piešinių, vaizduojančių mėgintuvėlius, laboratorijos paltus, bet ką ir viską, ko tikitės pamatyti laboratorijoje! Visi šie dizainai yra unikalūs ir patrauklūs akims ir įkvėps vaikus apsivilkti laboratorinius paltus ir akinius bei eksperimentuoti!

edukaciniai vinilai yra pagaminti tik pagal užsakymą ir aukštos kokybės! Tai leidžia mums sukurti produktus, kurie nepriekaištingai tilps į jūsų namus, laboratoriją, klasę! Puikiai tinka prie jūsų sienų ar bet kokio paviršiaus, ant kurio norite klijuoti lipduką. Labai lengva sudėti, o mūsų speciali vinilo medžiaga yra atspari burbuliukams, tai reiškia, kad ją pritaikius, burbuliukų nėra. Mes taip pat kuriame savo lipdukus taip, kad jie būtų matiniai, kad jie netrukdytų ir nesukeltų erzinančių žvilgsnių.

ir, žinoma, kaip mes galime pamiršti, jei jums nepavyksta rasti savo tobulo mokomojo vinilo ar švietimo lipduko, kurio dydis ar spalvos yra puikūs, nedvejodami susisiekite su mumis! Čia, parduotuvėse, dirba grafinio dizaino komanda, kuri nuolat kuria naujus dizainus, pritaikytus jums. Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką su savo dizaino specifikacijomis arba pasinaudokite patogiu internetiniu įrankiu.

pasinaudokite pranašumais ir papuoškite dekoratyviniais lipdukais, kurie visus nustebins, ir turėsite dekoraciją, kuri taip pat padės jūsų mažyliams išmokti visų svarbių mokslo dalykų.


Suteiksite originalų dekoravimą nešiojamajam kompiuteriui, naudodamiesi šio nešiojamojo kompiuterio klijais, turinčiais smegenis. šis lipdukas nėra skirtas visiems, tik žmonėms, besidomintiems vaistais ar žmogaus kūnu.
Suteiksite originalų dekoravimą nešiojamajam kompiuteriui, naudodamiesi šio nešiojamojo kompiuterio klijais, turinčiais smegenis. šis lipdukas nėra skirtas visiems, tik žmonėms, besidomintiems vaistais ar žmogaus kūnu.
12.25
Lentelės, kurioje yra duomenų apie astronomiją iš xviii amžiaus, vaizdas.
Lentelės, kurioje yra duomenų apie astronomiją iš xviii amžiaus, vaizdas.
6.99

1-24 iš 63 lipdukai