Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Vieta

Stiliaus

Viešai

Žmonių skaičius

Pramoniniai lipdukai

fantastiška dekoratyvinių lipdukų kolekcija pramonės įmonėms ar gamykloms. Galėsite lengvai ir be pertraukos pertvarkyti savo darbo erdvę! Dėka šių pramonės įmonėms skirtų lipdukų, jūsų darbo vieta nebebus nuobodi, todėl jūs ir jūsų kolegos džiaugsitės buvimu darbe ir būsite paraginti dėti visas pastangas jūsų darbe.

šiuos pramonės lipdukus galite dėti bet kurioje savo gamyklos vietoje, atrodydami, kad tai galėtų sudominti. Tačiau mes rekomenduojame jį uždėti ant lygios ir lygios sienos. Tai užtikrinsite, kad jūsų pramonės lipdukas puikiai tiktų ant jūsų sienų. Jūsų paviršius taip pat turi būti nuvalytas, kai einate pritaikyti savo dizaino.


dizainas kiekvienai darbo vietai ir kiekvienai įmonei!


pamatysite, kad šioje puikioje kolekcijoje yra daugybė įvairių dizainų, pavyzdžiui, motyvacinis tekstas, ratai, šakiniai krautuvai, sunkvežimiai, pavarų dėžės, krumpliaračiai, darbininkų vaizdai ir dar daugiau, ką jūs galite atrasti!

jei galbūt turėtumėte omenyje tobulą savo gamyklos ar namo dizainą, bet panašu, kad jo nerandate mūsų svetainėje, nesijaudinkite, rašykite mums! Jūsų žinioje yra nuostabi projektavimo komanda. Jie gali pagražinti jūsų asmeniniams poreikiams pritaikytą pramonės lipduką! Nė viena užklausa nėra per didelė ar per maža ir jie mielai padės bet kokiu būdu. Viskas, ko mums reikia, yra paveikslėlio pavyzdys, informacija apie dydį, spalvą ir tt, ir netrukus turėsite savo tobulą lipduką. Mes netgi galime pakeisti esamų dizainų dydžius, spalvas, pridėti arba atimti tekstą, jei kuris iš jų jums tinka, dar kartą tiesiog parašykite mums ir praneškite mums, ką norite pakeisti! Naršykite dabar ir gaukite nepriekaištingą pritaikytos pramonės lipduką!
mūsų pramonės ir gamyklos lipdukai yra aukščiausios kokybės, pritaikymas nėra sunki užduotis ir jie net įrodo, kad yra burbulas, nuostabu? Mes naudojame šį nuostabų gaminį, vadinamą perkėlimo popieriumi, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra popierius pritvirtinti prie sienos, lengvai paspausti ir nulupti. Kaip magija, jūsų pramonė ir gamyklos lipdukai yra pritaikyti!
Įsigykite vinilo pramonės lipduką savo verslui dabar! Naudokite jį papuošdami savo darbo vietą ir pridėdami šiek tiek įspūdžių prie savo sienų! Motyvuokite savo darbuotojus ir net save naudodami mūsų išskirtinius dizainus! Mūsų originalių dizainų kolekcija yra nuolat atnaujinama, todėl būtinai apžvelkite visus mūsų nuostabius naujus dizainus.

1-24 iš 25 lipdukai