Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Stiliaus

Formatas

Žmonių skaičius

Oktoberfest sienų lipdukai

oktoberfest lipdukų kolekcija. Sieniniai lipdukai su alaus , lederhoseno ir bendro oktoberfest dekoro iliustracijomis! Atneškite garsiausių vokietijos festivalių dvasią į savo namus! Papuošti idėjas, kad jos atitiktų vieną populiariausių festivalių pasaulyje. Tūkstančiai lankytojų iš viso pasaulio kasmet plūsta į miuncheną, norėdami surengti spalį. Gaukite spalvotą šventę namuose su vienu iš mūsų nuostabių lipdukų.

mūsų oktoberfest lipdukai yra aukštos kokybės produktai ir juos labai lengva klijuoti. Galite pridėti mentelę į savo pirkinių krepšelį, kad padėtumėte teisingai įdėti. Ji taip pat yra matinė.

nustebinkite savo svečius ir išmeskite geriausią „okctoberfest“ vakarėlį


mūsų spalvotojo lipduko yra daug, todėl galite visiems objektams suteikti asmenybės. Turime daugybę skirtingų dydžių ir mes taip pat galime sukurti savo dydžių lipduką!

jei nerandate ieškomo dizaino, nedvejodami susisiekite su mumis, galime sukurti jums pritaikytą dizainą, mūsų dizainerių komanda šią dieną plečia šią temą ir galime sukurti jūsų suasmenintą spalio mėnesio lipduką ar pritaikyti bet kurio iš jų. šis produktas leis jums sukurti unikalią atmosferą ir asmenybę už sumažintą kainą ir sukurti didelį poveikį.

raskite daugybę dizaino, vienspalvių gaminių ar spalvotų, modernių ar derliaus gaminių, atsižvelgiant į tai, kaip norite papuošti mūsų spalio šventės vakarėlį!
jie tinkami naudoti lauke , ant langų, automobilių ar bet kokio lygaus paviršiaus. Juos labai lengva nuvalyti drėgnu skudurėliu. Idealus produktas vakarėliui, kuris visus svečius nustebins aukštu išskirtinumo laipsniu.

1-12 iš 12 lipdukai