Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Paviršius

Vieta

Stiliaus

Formatas

Viešai

Žmonių skaičius

Lipdukai laiptams

Paverskite savo laiptus nuo nuobodžių nepatogumų į šiek tiek ypatingesnius, naudodami vieną iš daugelio mūsų nuostabių laiptų lipdukų. Lipti laiptais gali būti tikras nuobodulys, todėl manome, kad jie turėtų būti dekoruoti įvairiais kūrybingais ir nuostabiais būdais, kad jūsų namai taptų šiek tiek asmeniškesni jums ir jūsų šeimai.

laiptai į rojų


dėka mūsų neįtikėtinai talentingos projektavimo komandos sunkaus darbo, mes galime pasigirti didžiule ir nuolat besiplečiančia laiptų pakylos lipdukų kolekcija, kuri tikrai sujaudins kiekvieno, kuriam pasisekė pasinaudoti jūsų laiptais, mintis. Jei norite gražaus krioklio poveikio įkvepiantiems išminties žodžiams, esame tikri, kad laiptelių lipdukų komplektas turi atitikti jūsų skonį.

ir jei jūs pastebėtumėte, kad ieškodami didžiulės laiptų laiptelių lipdukų kolekcijos, pamatysite, kad jūsų poreikiai dar liko patenkinti, jums nereikia jaudintis! Mes, prekybininkai, be galo didžiuojamės, kad šiuo metu esame vieni geriausių individualizuotų laiptų lipdukų internete! Mūsų procesas yra nepaprastai paprastas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įkelkite mums savo vaizdą arba aprašykite jį kuo išsamiau, pasakykite mums matmenis ir atsisėskite, kol mes jums sukursime jūsų svajonių suasmenintus laiptų lipdukus neįtikėtinu greičiu ir kaina.

jei jums kiltų abejonių dėl mūsų laiptų laiptelių lipdukų kokybės , leiskite išsklaidyti bet kokias abejones, kurios jums gali kilti. Visi mūsų lipdukai yra pagaminti iš aukštos kokybės vinilo medžiagos, kuri pagaminta ilgai. Be to, jį labai lengva tepti ant bet kokio lygaus paviršiaus, nes pridedamas pernešimo popierius, suteikiantis jums laisvę nuo burbuliukų, raukšlių ir plyšių. Jei norite nuimti lipdukus, galite būti tikri, kad galite tai padaryti, nebijodami palikti likučių, žymių ar sugadinti savo mylimus laiptus.

taigi ko tu lauki? Niekada nebuvo geresnio laiko papuošti savo laiptus!

1-24 iš 27 lipdukai