Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Helovino padėkliukas

Vėl tas metų laikas! Baisus sezonas! Tai akimirka išnešti dekoracijas ir papuošti savo namus, kad atspindėtų baisią aplinkinę atmosferą! Norite šiais metais pateikti į stalą ką nors naujo? Nežinai ką? Kodėl gi ne pabandyti naudoti vieną iš mūsų helovino padėkliukų! Su tiek daug baisių dizainų, kuriuos galite pasirinkti, tikrai rasite tokį, kuris puikiai derėtų prie jūsų halloween dekoro! Nauji baisūs dizainai visą laiką pridedami prie mūsų kolekcijos, todėl netrukus patikrinkite dar kartą! Tuo tarpu dabar naršykite mūsų helovino gėrimų padėkliukus!

gąsdinkite savo svečius mūsų helovino alaus kilimėliais


pradedant juodomis katėmis, baigiant vaiduokliais ir šiurpuliais, baigiant kitomis baisiomis būtybėmis, mes būtinai turėsime ką nors užbaigti savo helovino dekoracijomis! Kodėl gi nepirkus kaladėlių vaiduokliams ar moliūgų padėkliukų? šie dizainai puikiai atrodys ant jūsų stalo helovino vakarėlyje, o gal visus metus! Jūs niekada nenorėsite atiduoti savo halloween vinilo padėkliukų! Visi jūsų draugai ir šeimos nariai bus išprotėję ir sužavėti nuostabaus skonio baisiu dekoru! Jie taip pat norės pridėti vieną prie savo namų!

mes žinome vieną dalyką, kurio neturėtumėte bijoti dėl šio helovino - mūsų monstrų padėkliukų kokybės! Visi mūsų gaminiai yra pagaminti iš labai aukštos kokybės vinilo medžiagos, o tai reiškia, kad jie atsparūs vandeniui ir nešvarumams. Jie taip pat yra labai patvarūs ir antialergiški, todėl puikiai tinka jūsų helovino vakarėliui! Jums nereikės jaudintis, kad jūsų svečiai sugadins jūsų gražius baldus savo puodeliais! Jūsų baisūs padėkliukai viską padarys už jus!

norite patarimo iš mūsų geriausių raganų ir burtininkų? „tenstickers“ klientų aptarnavimo komanda yra čia, kad padėtų! Jie visada šalia, kad padėtų jums surasti idealiausią halloween šventę jūsų namuose ar namuose! Išsiųskite jiems žinutę dabar ir jie kuo greičiau susisieks su jumis! Tai beveik kaip magija, kokie jie geri!

tad nedvejok! Užsisakykite moliūgų padėkliukus ar vaiduoklių vaiduoklius mūsų svetainėje jau šiandien! Mes turime tiek daug smagių ir baisių dizainų, kuriuos galime rinktis už nuostabiai mažas išlaidas! Nepatikėsite, kokia gera vertė! Jūsų vakarėlis tikrai bus geriausias gatvėje! Užsisakykite helovino gėrimų padėkliukus jau šiandien!

1-24 iš 28 padėkliukai