Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

šventiniai kalėdiniai pelės kilimėliai

Ar norite įnešti šventinę nuotaiką į savo darbo erdvę? Ar jums atsibodo naudoti tą patį seną pelės kilimėlį? Na ši kolekcija buvo sukurta tau! Sujungėme jūsų du klausimus ir pateikėme tobulą sprendimą! Mūsų puikiame kalėdinių pelių kilimėlių kataloge yra daugybė įvairių dizainų, kuriuos galite pasirinkti. Mūsų dizaino komanda taip pat kasmet prideda naujų kalėdinių pelės kilimėlių! Esame tikri, kad rasite tai, kas jums patinka! Gal net daugiau nei vieną! Ateik ir pasižiūrėk į šią kolekciją dabar!

stilingai slinkite su mūsų xmas pelės kilimėliais


nuo elnių iki elfų iki sniego senelių, šventinių pelių kilimėlių kolekcijoje tikrai yra visko. Mes net turime keletą su eglutėmis! Tai ne kalėdos be medžio! Daugelį mūsų pelės kilimėlių taip pat galima pritaikyti! šie individualizuoti kalėdiniai pelių kilimėliai yra puiki dovana draugui arba privers jus išsiskirti biure! Pagaminti iš nuostabių žalių, raudonų ir baltų atspalvių, tikrai jausitės kalėdiškai! Kas nenorėtų gauti tokios nuostabios, originalios dovanos! Mes žinome, kad norėtume! Užsisakykite vieną savo draugams ir šeimos nariams dabar!

mūsų „ noel“ pelės kilimėliai yra pagaminti iš aukštos kokybės vinilo, tai reiškia, kad jie yra labai ilgaamžiai. Galite iškloti kilimėlį metai iš metų, po metų! Biure būsite žinomas dėl savo kalėdinės pelės kilimėlio! Jiems patiks, kiek jūs pateksite į šventinį sezoną! Jie taip pat yra labai atsparūs ir lengvai valomi, todėl ilgai atrodys kaip nauji! Kiek kitų jūsų kalėdinių dovanų bus neperšlampamos? Nedaug!

turite klausimą? Dideli ar maži mes čia jums! Mūsų nuostabi klientų aptarnavimo komanda nenuilstamai dirbs su jumis, kad gautų atsakymus į klausimus apie mūsų „ noel“ pelės kilimėlius. Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką arba greitą pranešimą mūsų svetainėje. Nebijok, susisiek su mumis!

tai ko tu lauki? Ar tai būtų puiki dovana draugui ar darbo kolegai, ar nedidelis malonumas sau, kodėl gi nepirkus vieno iš mūsų kalėdinių pelės kilimėlių. Mes žinome, kad nenusivilsite! Jie yra tokios nuostabios kokybės už tokią žemą kainą! Nematome priežasties, kodėl šiandien neturėtumėte įnešti šventinės nuotaikos į savo namus! Užsisakyti dabar!

1-19 iš 19 pelės kilimėlis