Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Formatas

Spalva

Vieta

Juodi placematai

Kokia šauni juoda spalva! Kai kurie gali manyti, kad tai yra blogis, bet čia, pas dešinę, mes žinome kitaip! Mes tai vertiname kaip rafinuotumo aukštį! Štai kodėl mes sukūrėme šią juodų padėklų kolekciją! Leiskite visiems savo draugams, šeimos nariams ar bet kokiems svečiams vakarais nustebti originaliais jūsų indais. Turime tiek daug juodų stalo kilimėlių, iš kurių galite rinktis, būsite tikrai sugadinti pasirinkdami! Be to, mūsų katalogas nuolat auga, todėl per metus pridedama daugiau padėkliukų. Kaip nuostabu tai! Pažvelk į mūsų juodas apvalias padėkliukus dabar!

papuoškite savo valgomąjį elegancija su mūsų juodos ir baltos spalvos padėkliukais

nuo kabučių iki vėžlių iki baisaus helovino dizaino - kiekviename namuose yra kažkas mūsų juodos ir auksinės padėkliukų kolekcijos! Mes netgi turime keletą padėkliukų su muzikos vinilais. Kas nenorėtų iš vinilo pagaminto muzikinio vinilo! Juoda spalva reiškia rafinuotumą ir paslaptingumą. Kas nenorėtų įnešti šių savybių į savo virtuvę! Mes žinome, kad norėtume! Visiems jūsų svečiams patiks jūsų nauji juodai balti stalo kilimėliai! Jie norės žinoti, kaip jie gali patekti į savo rankas, kaip ir jūsų! Tai dovanos, išrūšiuotos šiais metais kalėdoms ir gimtadieniams! Dabar naršykite mūsų juodo stalo padėklus!

visi mūsų juodi ir sidabriniai padėkliukai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir todėl yra labai atsparūs ir antialergiški. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad šie nuostabūs produktai yra atsparūs vandeniui, plaunami ir atsparūs nešvarumams! Jūsų juodi apvalaus stalo kilimėliai atrodys taip, kaip jūs juos įsigijote pirmą dieną! Todėl jie puikiai tinka šeimoms su mažais vaikais, nes jūsų stalas ir toliau atrodys kaip naujas! Jums patiks šie juodo vinilo padėkliukai!

mums nepatinka girtis, bet mūsų klientų aptarnavimo komanda yra viena iš geriausių! Jie yra tokie draugiški ir visada pasirengę padėti atsakyti į bet kokias juodos spalvos padėties klausimus! Joks prašymas jiems nėra beprasmis! Atsiųsk jiems žinutę dabar!

sustabdyti! Radote savo svajonių namų dekorą! Tai čia, šioje juodų stalo kilimėlių kolekcijoje! Jūsų namai be jo nesijaus baigti! Jie yra nepaprastai žema kaina ir yra tokios nuostabios kokybės! Praktiškai yra nusikaltimas, jei jo neperki iš mūsų! Dabar užsisakykite pas mus juodą apvalią lentelę!

1-15 iš 15 stalo padekliukai