Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Kiti derliaus tapetai

patinka vintažinė išvaizda? Kodėl gi ne pažvelgti į mūsų kitų senovinių tapetų kolekciją. Mes esame 100% tikri, kad įsimylėsite šiuos dizainus. Su senoviniais gėlių raštais, klasikiniu to meto menu, senovinių spalvų temomis, šioje kolekcijoje rasite savo puikius kitus senovinius teminius tapetus.

šios kitos senovinės sienų dangos puikiai tinka prisidedant prie 70-ųjų, 80-ųjų ir 90-ųjų, taip pat suteikiant daug individualumo bet kuriai iš jūsų sienų! ši tapetų kolekcija pavers bet kokią erdvę jūsų namuose! Dizaino komanda neabejotinai pagalvojo už šios kolekcijos ribų, taigi, jei jūs užsiimate kažkuo tikrai unikaliu, esate tinkamoje vietoje! Peržiūrėkite šį nuolat besiplečiantį kitų senovinių dizainų tapetų katalogą ir išsirinkite sau tinkamą!

nieko, bet geriausi kiti senoviniai sienų pastos langai!

pritaikyti, šie gražūs kiti senoviniai pakabinimai leis jums pamatyti, kokia puiki investicija iš tikrųjų yra jūsų namuose. Skirtingai nuo daugelio kitų tapetų, jie suteikia jums laisvę papuošti sienas bet kokiu būdu, be jokio ilgalaikio įsipareigojimo ar jūsų sienoms padarytos žalos, leidžiančią pasinaudoti dabartiniais stiliais ir tendencijomis, kurių anksčiau galbūt neturėjote sugebėjo! Visi pavydės to, kad turite madingiausią namų dekorą! šios kitos senovinės pakabos ne tik suteikia jums neįtikėtinai atrodančią sieną, kurios visada norėjote, bet ir suteikia papildomų privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma, todėl natūraliai jauki aplinka!

kitus mūsų senovinio stiliaus fono paveikslėlius lengva pritaikyti, pateikdami visas instrukcijas, kurių jums gali prireikti, taip pat mūsų užsakyme, taip pat mūsų svetainėje, kur rasite patarimų dėl rekomenduojamų įrankių, patarimų prieš, per ir po taikymo bei paveikslėlių instrukcijas. . Medžiaga yra ypač patvari ir atspari tokioms problemoms kaip ašaros, raukšlės ir burbuliukai. Taip pat nereikia jaudintis dėl blizgesio ar atspindėjimo nuo klajojančios šviesos, nes šie gaminiai yra atsparūs, todėl tinka bet kokiems namams. Dėl ilgalaikio pobūdžio galite pakeisti savo ekrano užsklandą kasmet arba kas 10 metų. Nėra jokių kitų mūsų senovinio stiliaus sienų dangų apribojimų!

aukštos kokybės ir žemos kainos, šiandien susitvarkykite patys! Nepraleiskite šių nuostabių kitų senovinių tapetų.
Gamtos tapetai, kuriuose yra įvairių formų grybų, uolų ir žolių, kurie visi atrodo lyg būtų piešti ranka.
18

1-24 iš 47 tapetai