Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Kvadratiniai tapetai

kvadratai dažnai nepastebimi, nes jie yra gana paprastos formos, tačiau mes manome, kad galime jus įtikinti, kad kvadratai nusipelno būti mėgstami mūsų kvadratiniais tapetais. Galvojome už lango ribų ir namuose sukūrėme daug įdomių ir įdomių kvadratinių raštų tapetų jūsų sienoms. Pridėkite unikalų ekrano užsklandą namuose ir mėgaukitės sukurta atmosfera!

šioje kolekcijoje rasite visko, nuo smagių dėlionių tapetų iki ginghamo iki mozaikos raštų, jokiu būdu nerasite to, kas jums patinka ir norėtumėte pasidalinti su savo namais! Pažvelkite į šiuos nuostabius kvadratinės formos tapetų modelius ir šiandien pasirinkite kitą tapetą, nenusivilsite!

būk ten arba būk kvadratas!

niekada neatsigręšite pritaikę vieną iš šių kvadratinių sienų pastų, nes tai yra puiki investicija jūsų namams. Jie suteikia jums laisvę atlikti visas savo namų sienas bet kokiu jūsų norimu būdu be nuolatinio gamtos ar kitų dekoratyvinių stilių įsipareigojimo. Dėka šio ekrano užsklandos, jūs galite pasinaudoti savo namų atnaujinimu visais dabartiniais jūsų matomais stiliais. Jūsų svečiams bus neįmanoma nepavydėti! Dėl šių kvadratinių pakabų jūsų kambariai atrodys dar nuostabiau, tačiau jie tuo neapsiriboja, o ne... Jie taip pat teikia papildomų privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma, leis jums paversti savo namus dar unikalesniais!

mūsų kvadratinių temų tapetai yra lengvai ir labai sklandžiai pritaikomi, todėl stebuklingai dingsta visi jūsų sienų trūkumai. Medžiaga yra ypač patvari ir atspari problemoms, tokioms kaip ašaros, raukšlės ir burbuliukai, lupimasis ar plėšymas nebus problema. šio ilgaamžiškumo dėka mūsų kvadratiniai sieniniai pakabinamieji elementai truks neįtikėtinai ilgai, o tai reiškia, kad jei norėjote nuolat keisti savo tapetą ar išlaikyti jį ilgą laiką, galite pasirinkti šiuos produktus. Mūsų dekoratyviniai tapetai nešvies ir neatspindės jokios klaidžios šviesos, todėl bus tinkami visoms jūsų namų sienoms.

prašome nesijaudinti dėl mūsų sienų sienų dangų pritaikymo. Mūsų svetainėje rasite instrukcijas, kartu su rekomendacijomis dėl įrankių, instrukcijomis paveikslėliu ir patarimais prieš taikymą, jo metu ir po jo.

šiandien pritaikykite savo kvadratinius tapetus! Tai bus vienas geriausių dalykų, kuriuos kada nors padarėte savo sienoms.

1-11 iš 11 tapetai