Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Miesto ir šalies tapetai

papuoškite savo namus mūsų miesto ir šalies tapetais. Yra daugybė vietų, pabusk londone, apžiūrėk italijos lankytinas vietas, valgyk suši tokijuje ar net tapas ispanijoje. Mūsų nuostabūs miesto ir šalies tapetai užbaigs jūsų kambarius ir pridės tą ypatingą dalyką jūsų namuose. Kas nesusigundys šiais nuostabiais, taip kokybiškai pagamintais dizainais? Naršykite po šį nuostabų asortimentą ir paruoškite savo lagaminus kelionei po pasaulį!

nuo senovinių koliažų iki modernių architektūros perlų, dizaino komanda pateikė miesto ir kaimo sienų dangas kiekvienam kambario tipui, nesvarbu, koks jūsų skonis ar stilius. Labai norime, kad kolekcijos būtų tinkamos visiems, ir pametėme, kad tai kažkada taip ir padarė.

keliaukite po pasaulį su šiais miesto ir šalies pakabinamais langeliais!

pridėję vieną iš mūsų neįtikėtinų miesto ir šalies sienų dangų , turėsite neįtikėtinas investicijas sau ir savo namams. Galėsite papuošti sienas bet kokiu būdu, nesijaudindami, kad jos bus nuolatinės, leisdamos visiškai pasinaudoti dabartinių tendencijų stebėjimu ir madingiausiu namų stiliumi. Visi tavęs pavydės! šios miesto ir šalies tematikos pakabos ne tik paverčia jūsų namus daug nuostabesniais, bet ir suteikia papildomų privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma, tai puikus priedas kur kas jaukesniam jausmui!

šios tapetos su miesto ir šalies modeliais pritaikymo prie bet kurios sienos procesas yra toks sklandus ir lengvas bei slepia ankstesnius trūkumus. Nėra jokių raukšlių ar pėdsakų tikimybės, jie neblizga ir neatsispindi dideliu kiekiu šviesos, todėl puikiai tinka bet kokiems namams. Šie gaminiai taip pat yra ypač patvarūs ir tarnaus daugelį metų, suteikdami galimybę juos keisti kiekvienais metais arba išlaikyti tuos pačius nuostabius miesto ir šalies tapetus 10 metų.

paraiška neturėtų jaudinti. Instrukcijas galite rasti mūsų svetainėje ir tai nėra lengva. Taip pat yra rekomenduojamų įrankių ir patarimų prieš taikymą, jo metu ir po jo, taip pat instrukcijos apie paveikslėlius. puikių miesto ir šalies tapetų pritaikymas negali būti lengvesnis!

nepalikite to per ilgai, šie nuostabūs miesto ir šalies įklijavimai greitai parduodami. Gaukite savo šiandien ir pamatykite pasaulį kitu požiūriu!

1-21 iš 21 tapetai