Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Plytelių tapetai

Ši nuostabi ir nuolat auganti plytelių tapetų kolekcija yra čia dėl mūsų puikaus dizaino komandos sunkaus darbo, jie kiekvieną dieną nenuilstamai stengėsi sukurti pačius geriausius produktus. Nuo nuostabių viduržemio jūros regiono raštų ir maurų dizaino iki nuostabių vonios plytelių, jūsų gatvėje tikrai bus kažkas.

nesvarbu, ar ieškote ko nors savo virtuvėje, ar miegamajame, rasite šioje skoningoje plytelių sienų dangų kolekcijoje, puikiai tinkančioje originaliai ir vienaip dekoruoti bet kurį savo kambarį! Apsupk save grožiu naudodamas šį raštuotą tapetų dizainą. Jokiu būdu nesigailėsite! Nuolat pridedant daugiau dizainų, tikrai rasite sau tinkamiausią plytelių sieną! Nepraleiskite progos, naršykite šią kolekciją dabar!

plytelės pagal kiekvieno skonį

dėl visų nuostabių priedų, kuriuos jie atneša į jūsų namus, niekada negalėsite grįžti prie senų savo kambario sienų, pritaikę vieną iš šių plytelių sienų pastos , todėl tai yra puiki investicija. Laisvė žaisti visų jūsų sienų stiliumi, neprivalant atlikti nieko nuolatinio, yra viena geriausių pranašumų, taip pat galimybė išlaikyti savo namuose atnaujintą stilių! Mes neabejojame, kad dėl šių plytelių pakabinimo jūsų kambariai atrodys dar nuostabiau, taip pat suteiks papildomų privalumų, tokių kaip padidėjęs gylis, stilius ir šiluma!

turėtumėte susimąstyti apie mūsų nuostabių plytelių raštų tapetų kokybę, tada leiskite mums išsklaidyti visas abejones, kurias turite dabar. Visi mūsų plytelių tapetai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra patvarios ir pasižymi ilgaamžiškumu, leidžiančios paslėpti visus dabartinius savo sienos trūkumus ir suteikiančios lankstumo keisti foną kada tik norite! Be to, pastebėsite, kad juos labai lengva pritaikyti ant bet kurios jūsų namų sienos, nebijant burbuliukų, raukšlių ar lupimosi. Jei jums rūpėjo blizgesys ar atspindys, nereikia, šios plytelių temos pakabinamosios dalys yra atsparios.

mūsų plytelių stiliaus tapetai , kaip ir visi mūsų tapetai, yra labai lengvai pritaikomi ir pateikiami su aiškiomis naudojimo instrukcijomis, kurias galite rasti užsakydami ir internetu, todėl šiuo klausimu nesijaudinkite. Kam ieškoti toliau? Jūsų puikus plytelių tapetai yra čia!

1-20 iš 20 tapetai