Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Užrašų tapetai

jei sienos galėtų kalbėti, ką jos pasakytų? Gerai sužinok dabar su mūsų užrašų fono paveikslėliais. Suprojektavome šią gražią ir unikalią raidėmis margintų tapetų kolekciją, kuri nuolat papildoma. Mes turime platų spalvų ir stilių asortimentą, todėl esame tikri, kad įsimylėsite bent vieną iš jų, jei ne daugiau!

nuo senovinio laikraščio iki modernaus nespalvoto užrašo - visa tai turime šioje nuostabioje tapetų su raidžių raštais kolekcijoje! Mūsų pasakiška dizaino komanda nori, kad visi galėtų mėgautis šiais gražiais dizainais ir sukūrė juos atsižvelgdami į visus mūsų nuostabius klientus. Neleiskite, kad šie nuostabūs fono paveikslėliai praeitų. Gauti savo šiandien!

papuoškite savo sienas mūsų užrašų įklijavimo kolekcija!

jei esate panašus į mus, tada žinosite, kad tapetų pridėjimas prie jūsų namų yra nuostabi investicija. Mes negalime sugalvoti geresnio būdo pridėti dizainą, nesijaudindami dėl nuolatinio sienų pakeitimo, suteikdami galimybę sekti bet kokią norimą tendenciją bet kuriuo metu. Mūsų raidės kabo yra geriausias pavyzdys, pridedant tokių privalumų kaip šiluma, stilius ir gylis bet kuriame kambaryje. Jie yra neįtikėtinas bet kurio kambario užbaigimas. Kai jau turėsite, daugiau niekada nebegalėsite gyventi be jo!

ši sienų danga su užrašais gali būti sklandžiai ir lengvai pritaikoma bet kuriai sienai, leidžianti atsisveikinti su matomais trūkumais. Neliks nei raukšlių, nei pėdsakų, nei burbuliukų, nei raibuliavimo, jie tikrai nešvies ir neatspindės daug šviesos, todėl bus tinkami visiems jūsų kambariams! Šie gaminiai pasižymi labai ilgaamžiškumu ir tarnaus daugelį metų, todėl nesvarbu, ar norite juos keisti kiekvienais metais, ar daugelį metų išlaikyti tuos pačius nuostabius užrašų tapetus , mes puikiai tinka jums!

jei esate visiškai pradedantis naudoti tapetus, nesijaudinkite. Instrukcijas įtraukiame į kiekvieną paketą ir į savo svetainę, kad tiksliai žinotumėte, ką daryti. Rasite patarimų dėl rekomenduojamų įrankių ir patarimų prieš taikymą, jo metu ir po jo, taip pat instrukcijas paveikslėliams. Jūsų užrašų fono paveikslėlis yra labai lengvas! Ir jei vis dar nesate tikri, mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės!

čia užbaigkite sunkias naujų raidžių tematikos tapetų paieškas įsigydami vieną iš šių nuostabių gaminių. Tu to nepasigailėsi!

Marla gibbs - ką galvoti apie sieninį popierių, kad galėtumėte išreikšti savo mintis, kol grožėtės gražia siena. šis dizainas yra baigtas matiniu.
Marla gibbs - ką galvoti apie sieninį popierių, kad galėtumėte išreikšti savo mintis, kol grožėtės gražia siena. šis dizainas yra baigtas matiniu.
18
Padarykite savo miegamąjį ar svetainę labiau išskirtinę erdvę naudodami šiuos fantastiškus senovinius graikų raštus su tapetais.
Padarykite savo miegamąjį ar svetainę labiau išskirtinę erdvę naudodami šiuos fantastiškus senovinius graikų raštus su tapetais.
18

1-18 iš 18 tapetai