Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Lenki tapetai

paverskite savo namus grožio daiktu naudodami vieną iš mūsų daugybės taškuotų tapetų šiandien. Mūsų nuolat didėjanti kolekcija greitai tampa viena geriausių internete dėka sunkaus mūsų dizaino komandos darbo. Su dėmėtomis įvairiausių spalvų tapetais tikrai bus kažkas, kas jums tinka.

Šioje kolekcijoje yra nuostabių šiuolaikinių tapetų, taip pat ir linksmų vaikams, tokių kaip mūsų burbuliniai tapetai. šios didžiulės kolekcijos dėka esame tikri, kad šioje kolekcijoje yra taškuotas sienos viršelis. Ir jei netikite, kad naršote patys, jums patiks! Mes negalėjome sugalvoti geresnio būdo, kaip pakeisti savo namus.

šok su mumis polką

šios nuostabios dėmėtos sienų pastos yra nuostabus jūsų namų priedas, o naudą pajusite ateinančiais metais. Jie suteikia jums tikrą laisvę papuošti kiekvieną jūsų namų sieną, kaip tik norite, nesijaudindami dėl žalos ar ilgalaikio įsipareigojimo. ši tapetai leidžia jums pasinaudoti šiuo metu populiarių stilių ir tendencijų pranašumais, o tai reiškia, kad niekas neturės madingesnių namų nei jūs. Be to, nuostabus naujas vaizdas, kurį suteikia šie taškuoti kabiniai, suteikia jums dar daugiau naudos, pavyzdžiui, padidina gylį, šilumą ir daugybę charakterių, ko dar galite norėti savo namų dekorui!

šis dėmėtas dėmėtas piešinys sklandžiai ir labai lengvai prilimpa prie bet kurios sienos, todėl visi trūkumai nematomi plika akimi. Jie nepalieka raukšlių ar pėdsakų ir nesilupa ar burbuliukai. Jei jums rūpėjo blizgesys ar atspindys, nereikia, šie taškiniai pakabinami langai yra atsparūs, todėl tinka bet kokiems namams. šių produktų ilgaamžiškumas yra neįtikėtinas ir tęsis labai ilgai, taigi, jei norite nuolat keisti savo tapetą ar išlaikyti jį amžiams, turite tokį pasirinkimą su mumis.

nereikia jaudintis dėl paraiškos teikimo proceso. Instrukcijas galite rasti mūsų svetainėje, kartu su rekomendacijomis dėl įrankių, instrukcijomis paveikslėliu ir patarimais prieš taikymą, jo metu ir po jo. šiandien pritaikykite taškuotą tapetą!

dabar jūsų eilė paversti savo sienas nuostabiu meno kūriniu su šiuo nuostabiu polka taškuotų tapetų katalogu! Nusipirkite šiandien ir iškart pajusite skirtumą, kurį jie daro jūsų namuose.


1-12 iš 12 tapetai