Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

žvaigždžių tapetai

paryškinkite bet kurį kambarį savo namuose tūkstančio saulės šviesa pasirinkdami vieną iš šių neįtikėtinų žvaigždžių tapetų. Dabar jūs, taip, netgi jūs, galite akimirksniu paversti savo namus gražia ir atpalaiduojančia aplinka, tuo pačiu parodydami savo draugams, koks esate meniškas. Nieko geresnio negalėjome sugalvoti!

pradedant gražiais šiuolaikiniais raštais ir baigiant tapetais, kurie privers jūsų vaikus miegoti, mes turime bet kokių su žvaigždėmis susijusių jūsų poreikių. Pažvelkite į šią neįtikėtiną žvaigždžių sienų dangtelių kolekciją, kurią dizainerių komanda sukūrė atsižvelgdama į jus, ir pasirinkite jums tobulą tapetą. Idealiai tinka pridėti unikalumą ir originalų būdą papuošti jūsų namų sienas!

atsipalaiduok po žvaigždėtu dangumi, pakabink žvaigždės sieną!

nuostabios žvaigždžių sienų dangos pridėjimas bus tokia gera investicija jums ir jūsų namams, nes tada galėsite savo sienas formuoti bet kokiu būdu, nesijaudindami, kad jos bus nuolatinės, vadinasi, galite pasinaudoti dabartinėmis tendencija, taip pat judėjimas su laiku. Visi, kurie įeis į jūsų namus, bus tokie pavydūs! šios žvaigždžių tematikos pakabos ne tik padaro jūsų namus nuostabiais, bet ir suteikia nuostabių papildomų privalumų, tokių kaip didesnis gylis, stilius ir šiluma, savybės, kurios labai palankios jaukesnei aplinkai!

mūsų žvaigždžių rašto tapetai yra taip lengvai pritaikomi ir gali užmaskuoti daugybę trūkumų ant jūsų sienų. Medžiaga yra labai patvari ir atspari tokioms problemoms kaip ašaros, raukšlės ir burbuliukai. Tai reiškia, kad jei norite pakeisti savo ekrano užsklandą kasmet arba kas 10 metų, turite galimybę tai padaryti. Mūsų dekoratyviniai statiški tapetai neatspindės jokios klaidžios šviesos, atsispindės tik tai, kokie kokybiški yra mūsų fono paveikslėliai.

nereikia jaudintis dėl paraiškų teikimo proceso, nes mūsų svetainėje pateikiamos instrukcijos, ir tai nėra lengva. Mes rekomendavome įrankius ir visus reikalingus patarimus kiekvienam taikymo etapui. puikių žvaigždžių tapetų pritaikymas negali būti paprasčiau!

jūsų naujieji kosminiai fono paveikslėliai tikrai padės jūsų mažyliams ar net jums lengvai pasinerti į gilų ir ramų miegą. Jūsų miegamasis niekada nebebus toks, kaip tik pritaikysite vieną iš šių naktinių fono paveikslėlių , kurie garantuotai įneš į jūsų namus magijos.


Pažvelkite į tuos modernius svetainės tapetus! Argi jie nėra nuostabūs? Atrodo, kad žvaigždės plūduriuoja tavo kambaryje ir paverčia jį unikalia vieta
Pažvelkite į tuos modernius svetainės tapetus! Argi jie nėra nuostabūs? Atrodo, kad žvaigždės plūduriuoja tavo kambaryje ir paverčia jį unikalia vieta
18
Daugeliui vaikų patinka viskas, kas susiję su kosmoso tema, todėl sukūrėme šį spektaklį tausojantį vaikų kambario tapetą, kuris patiks!
Daugeliui vaikų patinka viskas, kas susiję su kosmoso tema, todėl sukūrėme šį spektaklį tausojantį vaikų kambario tapetą, kuris patiks!
18

1-24 iš 28 tapetai