Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Balti tapetai

ar norite papuošti savo namų ar darbo vietos sienas, o jums labiau patinka paprastas ir modernus vaizdas? Naršykite mūsų baltų tapetų kolekciją! Jei neturite daug laiko praleisti dekoravimui, tada jie puikiai tinka, nes juos labai lengva pritaikyti! ši spalva suteikia švarų ir šiuolaikišką jūsų kambario vaizdą! Nuo augalų iki taškų mūsų dizainerių komanda labai stengėsi pridėti ką nors kiekvienam šioje grynai baltų tapetų kolekcijoje! Todėl pasižiūrėkite ir raskite sau tinkamiausią.

mūsų paprasti balti tapetai paliks fantastišką poveikį jūsų sienoms. Super aukštos kokybės tapetai ir gražiai aiškūs vaizdai! Tai kam laukti? Skirkite šiek tiek laiko pažvelgti į šią kolekciją ir būkite pasirengę įsimylėti šiuos nuostabius dizainus!

nuostabūs baltos spalvos tapetai, tinkami jums!

čia, ties dešimtukais, esame įsitikinę, kad tapetai yra svarbi investicija į jūsų namus. Nors laikui bėgant jis vis labiau išėjo į madą, jis išlieka vienu geriausių būdų pridėti dizainą, visam laikui nekeičiant sienų, suteikiant laisvę pasinaudoti visais populiariais stiliais ir tendencijomis. Mūsų baltos tekstūros tapetai yra puikus pavyzdys, suteikiantis nuostabių jūsų namų privalumų, tokių kaip šiluma, charakteris ir gylis. Puikus papildomas prisilietimas, kurio niekada nežinojai, kad trūksta, ir niekada daugiau nenorėsi gyventi.

visi baltos spalvos tapetai bus lygiai ir lengvai prilipę prie bet kurios sienos, iškart paslėpdami trūkumus. Jie nepalieka raukšlių ar pėdsakų ir tikrai nešvies ar atspindės, kai yra didelis šviesos kiekis, mes negalėjome sugalvoti nieko tinkamesnio jūsų namams. šie gaminiai yra labai patvarūs ir tarnaus daugelį metų, taigi, ar norite juos keisti kasmet, ar daugelį metų išlaikyti tuos pačius baltos spalvos tapetus , mes jus aprėpėme!

jei jūs bent kiek jaudinatės dėl programos, prašau nebūkite! Galėsite rasti instrukcijas mūsų svetainėje ir su savo produktu, tai labai paprasta. Rasite patarimų dėl rekomenduojamų įrankių ir patarimų prieš taikymą, jo metu ir po jo, taip pat instrukcijas paveikslėliams.

nutraukite tobulų baltų sienų tapetų paiešką, suteikdami savo namams nuostabų dizainą. Pasirinkdami vieną iš šių nuostabių dizainų šiandien!

Dryžuoti tapetai, kurių dizainas beveik kvepia kaip cinamono bandelės. Išbandykite tai savo virtuvėje, gyvenamajame kambaryje ar miegamajame. Užsisakykite jį bet kokio dydžio.
Dryžuoti tapetai, kurių dizainas beveik kvepia kaip cinamono bandelės. Išbandykite tai savo virtuvėje, gyvenamajame kambaryje ar miegamajame. Užsisakykite jį bet kokio dydžio.
18

1-24 iš 32 tapetai