Black Discounts - Lapkritis
Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Pilki tapetai

pilka tikrai virsta nauja juoda! Kiekvienuose namuose „instagram“ dekoracijose yra kažkokia pilka spalva. Paverskite savo namus nemaloniais šiais pilkais tapetais! Puiki dizainų kolekcija, pradedant juostelėmis, taškeliais, raštais ir dar daugiau, kad galėtum pasižvalgyti. Kiekviename kambaryje ir kiekviename skonyje yra pilkos spalvos tapetai. jūs tikrai pamilsite mūsų dizainą dėka mūsų nuostabios dizaino komandos kūrybiškumo, kuris be galo stengiasi atnešti jums tai, ko norite!

mūsų neįtikėtinai pilkos spalvos tekstūros tapetai atrodys nuostabiai bet kuriame jūsų kambaryje ant bet kurios jūsų sienos dėl savo neįtikėtino universalumo. Ir jei nerandate tobulų tapetų, nesijaudinkite, jie bus pridėti iškart, kai mūsų dizaineriai nuolat papildys šią kolekciją!

pilka spalva yra tinkamas būdas jūsų sienoms!

mūsų pilki raštuoti tapetai neabejotinai padarys bet kurį kambarį, kurį jūs įdėsite, nepaprastai nuostabi, kad visa jūsų šeima ir draugai bus pavydūs. Mes, dešimtuko ženklintojai, labai tvirtai jaučiame, kad pridėję tapetų, jūs labai daug investuosite į savo namus, tai neabejotinai yra vienas geriausių (ir paprasčiausių) būdų pakeisti savo kambario išvaizdą, visam laikui nekeičiant ir nepažeidžiant sienų. Kad ir kokia tendencija būtų madinga bet kuriuo momentu, galite papuošti sienas, kad jomis vadovautumėtės. pilki miegamojo tapetai taip pat suteikia nuostabių šilumos, stiliaus ir gylio privalumų, todėl jie yra gražus ir svarbus priedas.

Šie pilkos spalvos fono paveikslėliai visada sklandžiai ir lengvai prilimpa prie bet kurios sienos, ant kurios jie yra pritvirtinti, pašalindami trūkumus iš jūsų svečių akiračio, suteikdami buferį tarp jų ir sienos. Raukšlės ar žymės nebus paliktos, o blizgesys ar atspindys nebus problema dėl didelio šviesos kiekio. Šie tapetai yra labai patvarūs ir tęsis daugelį metų, todėl galėsite juos kasmet atnaujinti arba palikti savo pilkos spalvos tapetus daug metų!

mūsų šiuolaikinius pilkus tapetus labai lengva pritaikyti! Tačiau jei tai jus domino, instrukcijas rasite šalia savo produkto ir mūsų svetainėje. Taip pat rekomenduojamos rekomenduojamos priemonės ir patarimai dėl išankstinio, naudojimo ir po naudojimo, taip pat rasite instrukcijas paveikslėliams.

ši pilka svetainės tapetų kolekcija nenuvils! Aukštos kokybės ir lengvas pritaikymas kas jus stabdo? Dabar naršykite fono paveikslėlių asortimentą ir pamatysite, kodėl ši kadaise švelni spalva dabar ieškoma spalvų ir temų!

1-24 iš 90 tapetai