Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Apvalūs vinilo kilimėliai

ar norite kokio nors smagaus dekoro savo kambariams? Mūsų apskrito vinilo pledai pavers jūsų kambarių atmosferą linksma ir įdomia. Yra modelis visiems! Mūsų nuostabi kolekcija nuolat papildoma, ir mes esame tikri, kad rasite tai, kas leis jums sukurti savo svajonių kambarį.

dizaino komanda įtraukė viską, pradedant garsiais spalvingais raštais ir baigiant šiuolaikiniais neįvertintais kilimėliais. Mes tikime, kad apskritas kilimas puikiai užpildo bet kokią erdvę, pridurdamas, kad visi būtini kūriniai iš tikrųjų atgaivina bet kurią jūsų namų patalpą. Kodėl gi nepagardinę savo namų vienu iš mūsų žiedinių vinilinių kilimėlių? Nesigailėsite!

nustokite eiti ratu ieškodami kilimėlio!

„tenstickers“ mes negalime pakankamai pabrėžti naudos, kurią gausite pridėję vinilinį kilimėlį, pavyzdžiui, apskritas vinilo grindis. Jie suteikia šilumos, pašviesina bet kurį kambarį ir sukuria jaukesnį jausmą, nes leidžia jums paversti savo namus unikalesniais ir asmeniškesniais! Išsiliejimai, įbrėžimai ar dėmės bus praeities problema, nes šie aukštos kokybės kilimai taip pat yra ypač saugūs, todėl puikiai tinka bet kokiems namams! Pabaikite paiešką ir išbandykite vieną iš mūsų nuostabių apskrito vinilo kilimų , jūs negalite suklysti.

jums gali būti įdomu, kaip nuvalyti pvc vinilo apvalų kilimėlį , tiesiog paprasčiausiai nuvalykite vandeniu, nereikia pakelti! Mūsų grindys puikiai tinka bet kokiam užimtam namų ūkiui, nes yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl nėra plyšimų ar plyšimų ir jos suteikia nepriekaištingą apdailą. Jie taip pat yra draugiški naminiams gyvūnėliams ir vaikams bei hipoalergiški, o tai reiškia, kad galėsite pasidalinti šiuo nuostabiu produktu su visais savo artimaisiais! Be to, šiuos apvalius vinilinius kilimėlius labai lengva uždėti, o įtraukus instrukcijas neįmanoma suklysti!

norėdami džiazuoti šią formą, kartais suvokiamą kaip gana paprastą ir įprastą, į šią kolekciją įtraukėme pritaikomus apskrito vinilo pledus , leidžiančius prie kilimėlio pridėti tekstą ir kai kuriais atvejais vaizdą. šie pledai suteiks jums galimybę dar labiau asmeniškai prisiliesti prie savo namų! Visi jūsų svečiai bus pavydūs, nes jūsų produktas bus toks unikalus jums.

tai ko tu lauki? Naršykite šią nuostabią kolekciją ir raskite sau tinkamiausią žiedinį vinilo kilimėlį. Nepraleisk!

Puikus pritaikomas vinilo kilimas, skirtas papuošti namus savo stiliumi ir dizainu, kuris bus visiškai pritaikytas jums!
Puikus pritaikomas vinilo kilimas, skirtas papuošti namus savo stiliumi ir dizainu, kuris bus visiškai pritaikytas jums!
Įkelkite nuotrauką.
32.50
Naudokite šiuos apvalius vinilo kilimėlio taškus pastelinėmis tonomis, kad padidintumėte viso namo vizualinį įspūdį! Pasitikėk mūsų aukštos kokybės medžiaga!
Naudokite šiuos apvalius vinilo kilimėlio taškus pastelinėmis tonomis, kad padidintumėte viso namo vizualinį įspūdį! Pasitikėk mūsų aukštos kokybės medžiaga!
32.50

1-24 iš 351 vinilo kilimas

Norėdami sumažinti rodomų rezultatų skaičių naudokite filtrą