Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Kitos formos vinilo kilimėliai

naršyti yra spalvinga kolekcija kitų formų vinilo kilimėlių. Sukurkite unikalų ir originalų įspūdį naudodamiesi šiais nuostabiais dizainais, visi norės savo, matydami jūsų! Esame tikri, kad mūsų nuostabioje kolekcijoje rasite tai, kas jums patinka.

mūsų nuostabi dizaino komanda žino, kad įprastos formos yra puikios, tačiau kartais norisi kažko šiek tiek kitokio ir ne dėžutėje. Todėl jie atnešė jums šį pasirinkimą kitų formų vinilinių kilimėlių , leidžiančių jums suteikti savo namams daugiau unikalumo. Pradedant gyvūnų apybraižomis, baigiant žemėlapiais ir citatomis, mes turime platų dizaino pasirinkimą. Naršykite kolekciją dabar ir raskite sau tinkamiausią!

paverskite savo namus unikaliais!

vieno iš mūsų kitų formų vinilinių kilimų pridėjimas neabejotinai bus naudingas jūsų namams - nuo pašviesinimo iki šilumos ir gylio suteikimo. Šios papildomos savybės leis jums namuose tapti daug jaukesniais ir malonesniais, aspektų, kurių mes visi norime savo namuose, tiesa? Jokiu būdu nesigailėsite įsigiję vieną iš šių gaminių, jie apsaugo jūsų grindis nuo dėmių, įbrėžimų ir išsiliejimų, tuo pačiu pridedant gražų dizainą, kurį pasirinkote patys.

mūsų grindys gali atlaikyti kasdienį užimto namų šurmulį, nes jie yra draugiški naminiams gyvūnams ir vaikams. Tęsk, žinai, kad nori! Mūsų pvc vinilo formos kilimėlius labai lengva valyti. Jei nutekėjo, nepanikuokite, tereikia nuvalyti kempine ir vandeniu, o ne tuo sunkiu dulkių siurbliu! Juos taip pat labai lengva pritaikyti, tai galite padaryti užsimerkę! Bet nesijaudinkite, mes taip pat įtraukėme instrukcijas.

čia, prie „lipdukų“, mes visada norime žengti viską, ką darome, vienu žingsniu toliau ir negalime tiesiog sustoti suteikdami jums daugybę aukštos kokybės vinilinių grindų , mes norime pasiūlyti daugiau! Todėl šioje kolekcijoje yra keli elementai, kuriuos galima pritaikyti. Norėdami sukurti savo pritaikytą kitos formos vinilinį kilimą , galite individualizuoti savo pasirinktą tekstą ir pasirinkti kilimėlio dydį, kuris geriausiai atitiks jūsų kambarį. Visa tai suteikia unikalumo, kurį jūsų namai įgis įsigydami vieną iš mūsų kilimėlių.

nepraleisk! šiandien įsigykite vieną iš mūsų kitų formų vinilinių kilimėlių ir sužinokite apie jo naudą. Esame tikri, kad mylėsite juos taip pat, kaip ir mes.

Dėka šio nuostabaus zen mandala stiliaus vinilo kilimėlio dabar galite neįtikėtinai patobulinti kiekvieną savo namo kambarį su tikrai nedidelėmis išlaidomis!
Dėka šio nuostabaus zen mandala stiliaus vinilo kilimėlio dabar galite neįtikėtinai patobulinti kiekvieną savo namo kambarį su tikrai nedidelėmis išlaidomis!
32.50

1-24 iš 125 vinilo kilimas