Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Stačiakampiai vinilo kilimėliai

naršyti yra puikus stačiakampio vinilo kilimėlių rinkinys. Sukurkite unikalų ir originalų įspūdį naudodami šiuos nuostabius dizainus, visi tikrai pavydės! Esame tikri, kad mūsų nuostabioje kolekcijoje rasite tai, kas jums patinka.

mūsų neįtikėtina dizaino komanda sukūrė šią nuostabią „r ectangle“ vinilinių kilimėlių kolekciją, kad galėtumėte mėgautis visais nuostabiais paprastos ir elegantiškos formos raštais, kurie tikrai puikiai tiks bet kurioje jūsų namų vietoje. Nuo nuostabių raštų iki linksmų vaikiškų kilimėlių - šioje didžiulėje kolekcijoje niekaip nerasite kilimėlio, puikiai tinkančio jums ir jūsų namams.

su savo stačiakampio vinilo grindimis raskite savo tobulą protą!

pavydėkite visiems, kai išgirsite, kad turite vieną iš mūsų stačiakampių vinilinių kilimų. Jų teikiama nauda yra tokia didelė, kodėl niekas nepavydėtų? Jie suteikia šilumos, gylio ir praskaidrina bet kurį kambarį, todėl nesvarbu, kur padėsite stačiakampį vinilo kilimėlį , pajusite naudą. Jie taip pat apsaugo jūsų grindis nuo dėmių, išsiliejimų ar įbrėžimų, kurie, kaip visi žinome, neišvengiamai gali atsirasti užimtuose namuose. Taigi, nepraleisk! Padarykite savo namus geriausius, naudodami vieną iš mūsų neįtikėtinų produktų!

pvc vinilinius stačiakampius kilimėlius labai lengva valyti, tiesiog tiesiog nuvalykite vandeniu ir skudurėliu ar kempine! Būsite labai patenkinti, kai pamatysite, kaip neįtikėtinai jie atrodo, ir nepriekaištingą apdailą be dulkių siurblio. Turite naminių gyvūnėlių ar vaikų, nerimaujate dėl vinilo kilimėlio? Na čia palengvėjimas, jie yra draugiški vaikams ir naminiams gyvūnėliams, todėl nereikia plėšti ar draskyti! Leisdamas tau pailsėti. Be to, jas taip paprasta pritaikyti, bet kas galėtų tai padaryti, tačiau pateikiamos instrukcijos.

dar geriau! Galite suasmeninti daugelį šios kolekcijos pritaikomų stačiakampių vinilinių kilimėlių , kad jie būtų jums unikalesni, galbūt pridėdami vaiko vardą arba naudodami mūsų pritaikytą matavimo įrankį, kad pasirinktumėte jums tinkamiausią kilimėlio dydį, todėl jis nuostabiai tinka jūsų namuose. Pridėjus šiuos unikalius paskutinius prisilietimus jūsų namuose, tai taps dar ypatingesne vieta praleisti laiką su savo artimaisiais, todėl nepraleiskite progos!

tęsk, žinai, kad nori! Palepinkite save ir savo namus šiandien nusipirkę nuostabų stačiakampį vinilo kilimėlį.

Nuostabus įvairus vinilo kilimas su pavadinimu, kad individualizuotu ir nepakartojamu būdu papuoštų jauno ir paauglio kambarį!
Nuostabus įvairus vinilo kilimas su pavadinimu, kad individualizuotu ir nepakartojamu būdu papuoštų jauno ir paauglio kambarį!
Pritaikomi
27.75
Nudžiuginkite savo sūnų šiuo nuostabiu pritaikomu vaikų žvaigždžių vinilo kilimėliu! Ačiū už jo poveikį, jūs galite paaukoti savo vaikams ką nors ypatingo!
Nudžiuginkite savo sūnų šiuo nuostabiu pritaikomu vaikų žvaigždžių vinilo kilimėliu! Ačiū už jo poveikį, jūs galite paaukoti savo vaikams ką nors ypatingo!
Pritaikomi
28.75

1-24 iš 680 vinilo kilimas

Norėdami sumažinti rodomų rezultatų skaičių naudokite filtrą