Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Geometriniai vinilo kilimėliai

patinka geometrinis vaizdas? Mes tikrai taip darome, ir atrodo, kad tai mėgsta ir visi kiti. Privers visus pavydėti dėl vieno iš mūsų geometrinių vinilinių kilimėlių. Mūsų dizainas tikrai pradžiugins jus ir visus jūsų svečius! šie vizualiai įdomūs pledai pritrauks kiekvieno akį ir suteiks jūsų kambariui tikrą paskirtį, leisdami jums maksimaliai pritaikyti kiekvieną savo kambarį!

mūsų nuostabi dizainerių komanda sugalvojo daug įvairių geometrinių vinilinių kilimėlių , įvairių modelių, spalvų ir dydžių, o tai reiškia, kad tobulas bet kurio ar bet kurio kambario laukas yra laukiantis, kol jį įsigysite. Pridėjus mūsų pasirinktinį matavimo įrankį, galėsite gauti tobulo dydžio geometrinių raštų vinilo grindis , todėl visi svečiai du kartus imsis. Tai tikrai bus šmaikštus šulinyje!

žaisti su geometrija

mes, dešimtuko ženklintojai, tikime, kad kiliminė danga suteikia daugybę privalumų ir kad niekas neturėtų gyventi be jų. Šie gaminiai ne tik sušildo bet kurį kambarį ir suteikia daug jaukesnio pojūčio, paliekant jums apmąstyti, kaip kada nors turite namus be jų, bet ir pašviesina, apsaugo ir suteikia kambariui gilumo! Tai tik keletas iš daugelio mūsų geometrinių raštų vinilinių kilimėlių savybių. įsigydami šį nuostabų produktą, visa tai gali būti naudinga!

mūsų pvc vinilo geometriniai kilimėliai puikiai tinka užimtam namui, nes juos paprasta prižiūrėti - nuvalykite drėgnu skudurėliu ir viskas! Nereikia vėl išgauti to įkyraus dulkių siurblio! Suteikdamas jums mažiau dėmesio. Jie taip pat yra ypač atsparūs spalvos pokyčiams ir tokioms problemoms, kaip ašarojimas, apsaugodami grindis nuo bet kokių dėmių, įbrėžimų ar išsiliejimų. Mūsų nuostabus vinilas yra hipoalergiškas ir nekelia grėsmės naminių gyvūnėlių vaikams, leidžiantis atsipalaiduoti be jokių rūpesčių! Kaip ir visi mūsų gaminiai, šis geometrinis vinilo kilimas yra nepaprastai aukštos kokybės ir atsparus, jis iš tikrųjų yra viena iš geriausių investicijų, kurią galėtumėte padaryti savo namams.

taigi, tęskite savo tobulą geometrinį vinilinį kilimą šiandien, nesvarbu, ar norite apsaugos, ar nepriekaištingos išvaizdos grindų su nepriekaištinga apdaila, mes jus padengėme. Daugiau ieškoti nereikia!

1-24 iš 151 vinilo kilimas