Filtrai

Tema

Vieta

Formatas

Vinilo kelio kilimėliai

pamenate, kad turite kilimėlį su mažais miesteliais ir keliais? Kur galėtum važiuoti žaisliniais automobiliais? Tai turi būti mėgstamiausia mūsų vaikystės atmintis. Kodėl gi ne papuošti savo vaiko kambarį vienu iš šių vinilinių pledų ir leisti jiems pajusti tą patį jaudulį? Esame tikri, kad jie bus linksminami valandų valandas! šie kilimėliai labai padės pažinti jūsų vaiką, kai jie tyrinėja ir išsiaiškina visus maršrutus savo žemėlapyje, todėl pagerina problemų sprendimą ir socialinius įgūdžius.

mūsų nuostabi dizainerių komanda sugalvojo geriausią idėją sugrąžinti šią praeities sprogimą, kad jūsų vaikai galėtų patirti šį vinilo kelio raštuotą kilimėlį taip, kaip mes galėjome būdami jaunesni. Naudodamiesi šiais kilimėliais galite suteikti savo namams tikrą naminį jausmą už tokias mažas išlaidas, o jūsų rūšys juos labai pamils.

grįžkite į kelią naudodamiesi vinilo danga

dekoratyvinis vinilo kilimėlio danga sušildys bet kurią patalpą ir suteiks kambariui apsaugą ir gylį. Visa tai gali būti naudinga įsigijus šį nuostabų produktą, taip pat su juo susijusius mokomuosius ir įdomius elementus.

mūsų pvc vinilinius kilimėlius labai lengva valyti, tiesiog paprasčiausiai nuvalykite drėgnu skudurėliu ir būsite pasirengę važiuoti, palengvindami jų žaidimą ir atlaisvindami šias baisias pareigas! Šie gaminiai lengvai atlaikys milijonus kelionių automobiliu, nes jie niekada nesuplyš, nesusiglamžys ir nepasikeis spalvos, švilpdami taip pat apsaugodami jūsų grindis nuo dėmių, išsiliejimų ar įbrėžimų! šie vaikams ir naminiams gyvūnėliams tinkami hipoalergiški kilimėliai puikiai tinka šeimos gyvenimui.

čia, prie „dešimtukų“, mes nesustojame tik dovanodami jums ir jūsų vaikams nuostabius prisiminimus, kuriais galite pasidalinti kaip šeima. Norime, kad šie prisiminimai jaustųsi daug asmeniškesni jums abiem. Štai kodėl mes taip pat sukūrėme pritaikomus vinilinius kilimus, leidžiančius prie kilimėlio pridėti vaiko vardą, o dar geriau - pavadinkite hipodromą savo mažylio vardu. Dėl šio papildomo pritaikymo ši kolekcija tampa dar ypatingesnė ir mes labai džiaugiamės galėdami ja pasidalinti!

taigi, kas trukdo jums jį įsigyti dabar? Pašviesinkite savo namų gyvenimą ir padovanokite savo vaikams džiaugsmą, kurį kadaise jums suteikė šie vinilo kelio raštuoti kilimai!

1-16 iš 16 vinilo kilimas