Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Mozaikiniai vinilo kilimėliai

kurį laiką norėjote mozaikos modelių, bet negalite pagrįsti kainos? Mūsų mozaikos tikrai yra kelias. Gausite nuostabų produktą su dar geresne kaina. Priverskite visus draugus pavydėti šiais nuostabiais mozaikiniais vinilo pledais. Mūsų nuostabūs dizainai pritrauks visų dėmesį ir pridės tą paskutinį prisilietimą, kurio jums buvo naudinga, leisdama jums pridėti savo asmeninį nugarą visuose jūsų namų kambariuose. Nesvarbu, ar tai būtų virtuvė, svetainė ar jūsų vonios kambarys, jūsų namuose yra kažkas bet kuriai erdvei.

mūsų neįtikėtina dizainerių komanda sukūrė nuostabią mozaikinių vinilinių kilimėlių kolekciją iš įvairių skirtingų modelių, spalvų ir dydžių, o tai reiškia, kad jūsų tobulas laukia jūsų įsigijimo. Pridėjus mūsų pritaikytą matavimo įrankį, galėsite sukurti tobulo dydžio mozaikos raštuotas vinilo grindis, todėl visi svečiai bus labai pavydūs. Jis tikrai tiks taip gerai, kad atrodys, jog jis buvo sukurtas tau ir tik tau!

maksimaliai išnaudokite mozaikas

čia, pas dešimtukus, mes negalime rekomenduoti pakankamai montuoti nė vieno mūsų kilimo, įskaitant mozaikinius vinilinius kilimėlius , dėl neįtikėtino pranašumo, kurį jie suteikia jūsų namams, kad šilčiau ir jaukesnė aplinka. Nuostabios savybės, kurias siūlo šios grindys, yra būtinos bet kuriuose namuose, jos paryškina ir suteikia kur kas daugiau charakterio ir gylio bet kuriame kambaryje. Kai gausite, niekada neatsigręšite!

jums bus dar daugiau nei malonu išgirsti, kad mūsų mozaikinius pvc vinilinius kilimėlius yra labai lengva klijuoti ir be vargo. Jie pateikiami su patogiomis instrukcijomis, todėl kiekvienas gali tai padaryti. Mūsų grindys yra pagamintos taip, kad tarnautų užimtuose namų ūkiuose, nes jos taip pat yra draugiškos gyvūnams ir vaikams bei hipoalergiškos! Norint išvalyti šiuos mozaikinius vinilinius kilimus, jums reikia tik šiek tiek vandens ir audinio, taip paprasta! Daugiau niekada nereikia siekti vakuumo. Patikėkite tuo ar ne, jie atsparūs ašaroms ir mirkčiojimams, tuo tarpu apsaugo nuo galimų išsiliejimų, dėmių ar įbrėžimų.

mūsų mozaikinės vinilo grindys padarys jūsų namus nuostabius! Tęsk, ko tu lauki? Pagardinkite savo kambarius gražiomis spalvomis ir raštais, siūlomais šioje kolekcijoje.

1-24 iš 65 vinilo kilimas