Nemokamas Pristatymas 60€
Greitas Pristatymas nuo 24/48h
+15.000 Galimi Produktai
Pristatymas Visame Pasaulyje
Filtrai

Tema

Vieta

Spalva

Formatas

Skandinaviški vinilo kilimėliai

paprastas, bet efektyvus, šie minimalistiniai šiaurietiški dizainai yra naujas dalykas, ir visi juos myli! įdėkite į krepšelį vieną iš mūsų skandinaviškų vinilinių kilimėlių ir pavydėkite visus, nesigailėsite!

šioje kolekcijoje dizainerių komanda išradingai subūrė dizainus iš penkių Šiaurės šalių: norvegijos, Švedijos, suomijos, danijos ir islandijos, kad suteiktų jums unikalią ir gražesnę kolekciją įvairiais būdais, spalvomis ir dydžiais, nuo vaikų kilimėlių iki kvapą gniaužiančių modelių. Tai reiškia, kad jūsų tobulas skandinaviškas vinilo kilimėlis laukia jūsų!

sužavėk savo svečią skandinavišku viniliniu kilimu

šios nuostabios skandinaviškos vinilo grindys ne tik siūlo jums gražų kilimėlį namuose, o ne, jos siūlo daug daugiau. Įtraukę į savo namus vieną iš mūsų kilimėlių, jūs akimirksniu sumažinsite jų atneštą šilumą ir šviesą, kartu apsaugodami nuo galimų neišvengiamų išsiliejimų, dėmių ar įbrėžimų. Jie suteiks jums jaukią sensaciją, kurios niekada nežinojote, kad jums reikia, ir daugiau niekada nenorėsite gyventi be jos!

mūsų produktai yra labai lengvai pritaikomi ir yra atsparūs problemoms, todėl nebereikia spręsti jokių nepatogių problemų! Mūsų pvc viniliniai skandinaviški pledai suteiks jūsų kambariams nuostabų, šiuolaikišką vaizdą be rūpesčių ir be vargo. Niekur kitur nerasite geresnės vertės produktų. Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas, todėl jums nereikės jaudintis dėl ašarojimo, problemų ar raukšlių! šie pledai taip pat yra tinkami vaikams ir naminiams gyvūnėliams, taip pat yra hipoalergiški, leidžiantys mintims pailsėti žinant, kad visi jūsų artimieji yra saugūs. Valyti tereikia drėgno skudurėlio, todėl galite atsisveikinti su visomis tomis valandomis ir mėgautis skandinavišku viniliniu kilimu su šeima ir draugais!

be to, šioje kolekcijoje taip pat rasite pritaikomus skandinaviškus vinilinius kilimėlius , suteikiančius jums ne tik nuostabų, bet ir individualizuotą kilimėlį, kurio neturės niekas kitas! Nes norime, kad visi pajustų, jog jų pirkiniai jiems yra ypatingi. Jūs taip pat galite pritaikyti savo kilimėlio matmenis taip, kad jis puikiai derėtų prie jūsų namų, pridedant ir nepaimant nė vienos iš jūsų aplinkos. Bus taip, kaip visada reiškė būti ten!

esame tikri, kad įsimylėsite šiuos skandinaviškus vinilinius kilimėlius. Jie taps geriausiu bet kokio namo papildymu!

šis individualizuotas mėlynas vaikų vinilo kilimėlis su lokiu yra puikus sprendimas jūsų sūnaus miegamajam papuošti! Pašalinus likučius.
šis individualizuotas mėlynas vaikų vinilo kilimėlis su lokiu yra puikus sprendimas jūsų sūnaus miegamajam papuošti! Pašalinus likučius.
Pritaikomi
25.25
Miesto kelio vinilo kilimas, puikiai tinkantis namuose ir puikus pramogoms jūsų vaikams! šis lipdukas skirtas jums ir jūsų šeimai.
Miesto kelio vinilo kilimas, puikiai tinkantis namuose ir puikus pramogoms jūsų vaikams! šis lipdukas skirtas jums ir jūsų šeimai.
25.50

1-24 iš 53 vinilo kilimas